R E K L A M A


Związki Komorowskiego z WSI tematem tabu dla PO

20 marca 2015

Poseł Bartosz Kownacki domagał się zwołania Konwentu Seniorów w sprawie ujawnionych wczoraj przez zespół parlamentarny ds. WSI powiązań Bronisława Komorowskiego z ludźmi SKOK Wołomin. Gdy Kownacki mówił o tym, marszałek Sejmu Radosław Sikorski nagle wyłączył mu mikrofon.

Prezydent Bronisław Komorowski i jego powiązania z WSI, których ludzie opanowali SKOK Wołomin, jest najwyraźniej tematem tabu. Gdy poseł Bartosz Kownacki zaczął pytać na sali obrad Sejmu, czy Komorowski kontaktował się z kpt. Piotrem Polaszczykiem z WSI (związanym ze SKOK Wołomin) i innymi oficerami tej formacji, Radosław Sikorski wyłączył mu po prostu mikrofon.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 7 do wpisu “Związki Komorowskiego z WSI tematem tabu dla PO”

 1. Jerzy (Lwowianin) Pisze:

  Jasnowidz z tego Komora czy co?Pewnie mu ten jego shogun zdradzil w ktorym miejscu w samolocie owa bombke umiescili.Oj bekniecie wy za to kiedys.Polacy was jeszcze rozlicza.

      Głosy: 2

  Odpowiedz

 2. Jerzy (Lwowianin) Pisze:

  Apropos wylaczenia mikrofonu w Sejmie.Moj sasiad(stary garucha)powiedzial cyt.”sasiedzie jest takie stare porzekadlo:qrwa qrwie lba nie urwie”.Prosty czlowiek a jak sprytnie to przytoczyl.

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 3. mawo24 Pisze:

  Ludzie co wy chcecie od {p}rezydenta on zawsze był za rozwojem WSI.

      Głosy: 5

  Odpowiedz

 4. xoxo Pisze:

  Pan nie przepada , a ja go poprostu nie trawie

      Głosy: 4

  Odpowiedz

 5. Dio Pisze:

  „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”

  Wojciech Sumliński dotrzymał słowa i drukuje w Czechach swoją najnowszą książkę o prezydencie III RP i jego ścisłych powiązaniach z WSI, wyprowadzaniu grubych milionów do republik bananowych etc. Do nabycia w Empiku. Oficjalna premiera jest przewidziana na 22 kwietnia.
  http://www.empik.com/wataha-sumlinski-wojciech,p1105730643,ksiazka-p

      Głosy: 9

  Odpowiedz

 6. wero Pisze:

  komorowski to m wiele grzechów-WSI oraz PRO CIVILI,Leszka Tobiasza ,który zatąńczyl sie na smierć na jednej z imrez(miał zeznawac w procesie Wojciecha Sumlinskiego w ktorym to procesie komorowski zeznawał w styczniu tego roku mniej wiecej tak: …nie pamietam …nie pamietam, nie pamietam …nie pamietam i tak około 100 razy w obawie ze sie zagmatwa w swoich zeznaniach w konfrontacji z zeznaniai Leszka tobiasza spisanymi w 2008roku.nagle komorowski wszystko zapomnia.nienawidze tego bandyty i mam nadzieje ze albo spadnie samolotem albo go cos zywcem wpierdoli

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 7. Michał Sybirak Pisze:

  „Przemówienie Bronisława Komorowskiego, ówczesnego marszałka Sejmu, nt. katastrofy smoleńskiej opublikowano w internecie 10 kwietnia 2010r. o godz. 05:57. Katastrofa miała miejsce dwie i pół godziny później – o 8:41 http://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/2015-03-29-niemcow.html

      Głosy: 3

  Odpowiedz

Odpowiedz