R E K L A M A


Wpadka Komorowskiego w programie Lisa

29 maja 2012

Bronisław Komorowski wystąpił w maju w programie „Tomasz List na żywo” i jak to ma w zwyczaju palnął kilka gaf – jakich? Zobaczcie sami.

Na skrzynkę e-mailową serwisu AntyKomor.pl otrzymaliśmy wiadomość jednego z naszych użytkowników – zapraszamy do zapoznania się z jego treścią:

W poniedziałek miałem tą nieprzyjemność obejrzenia fragmentu programu „Tomasz Lis na żywo” w którym to ów dziennikarz przeprowadzał wywiad z naszym bohaterem. W odstępie nie większym niż minuta Bronek dwukrotnie się pomylił. Pierwszy raz gdy poruszył kwestię wiz do USA dla Polaków. Komorowski powiedział, że jest już odpowiedni projekt zmian w prawie amerykańskim w Kongresie i w Senacie. Oczywiście jest to nieprawidłowe sformułowanie. Poprawnie powinien powiedzieć, że projekt zmian jest już w Izbie Reprezentantów i w Senacie gdyż Kongres to nazwa amerykańskiego parlament składającego się z tych dwóch izb. Chwilę później Bronek wspomniał swoją wizytę w Białym Domu w „owalnym salonie”. Właściwą nazwą dla tego pomieszczenia będącego miejscem pracy Prezydenta Stanów Zjednoczonych jest Gabinet Owalny.

Być może nie są to bardzo rażące błędy aczkolwiek świadczą o elementarnej niewiedzy człowieka który jest politykiem i z wykształcenia historykiem.

A teraz czas na materiał wideo dokumentujący wpadkę:
[hana-flv-player
video=”http://antykomor.pl/video/komor_u_lisa.flv” width=”500″ height=”320″ description=”Bronisław Komorowski – wpadka w programie Tomasza Lisa” player=”5″ autoplay=”false” autoload=”true” loop=”true” splashimage=”http://antykomor.pl/video/komor_u_lisa.png”/]

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 10 do wpisu “Wpadka Komorowskiego w programie Lisa”

 1. roy Pisze:

  Poza tymi wpadkami,prezydent wykazuje się poprawną polszczyzną… Używa zwrotu w tą stronę,powinno być w tę stronę.

      Głosy: 7

  Odpowiedz

 2. bodek Pisze:

  Tłumok jakich mało

      Głosy: 8

  Odpowiedz

 3. Bodo56 Pisze:

  Jedną z wpadek P.Bronka (ponoć z wykształcenia historyka), była również wypowiedź dotycząca błędnych wyborów ludzi na przywódców i podał tu Niemcy, rok 1932 (dojście Hitlera do władzy).
  Niestety, pudło, Panie Prezydencie :)
  Hitlera wybrano na przywódcę Niemiec 30 stycznia 1933 roku.

  A tak k/woli formalności, gratuluję pANU zakupu prezentów dla rodzinki i życzę, by miliony polskich rodzin na następne święta, również mogły się obdarowywać prezentami, bo na te nadchodzące …

  I tak przy okazji, polecam naszej Głowie, wizytę u logopedy.

  WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

      Głosy: 9

  Odpowiedz

 4. Waldek Pisze:

  Bronek zwany tez „czlowiek gafa” to przeciez kompletne dno jego wybor na prezydenta to paranoja.To niestety cwok i tuman i taka nikczemna kreatura reprezentuje Polske.

      Głosy: 9

  Odpowiedz

 5. kocurek Pisze:

  ach ten nasz BRONUŚ

      Głosy: 2

  Odpowiedz

 6. antyrosja Pisze:

  Widzę że partyjna telewizja upomniała się o prawa autorskie

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 7. nynek1 Pisze:

  Ho-ho-hoooooooooooo, o ku..a, Ho-ho-hoooooooooooooo. Ten mały Bronek jest „pocieszny”

      Głosy: 5

  Odpowiedz

 8. sprostowanie Pisze:

  Przecież „TO” jest salonowiec więc się nie POmylił. W gabinetach nie bywa.

      Głosy: 4

  Odpowiedz

 9. okon Pisze:

  On „trzyma za słowo” prezydenta USA, będzie przypominał. Jemu się chyba wydaje, że jest w leśniczówce u kolesia. Bo on coś może mu wypomnieć!? Zabawne.
  I tak też jest odbierany – zabawny gawędziarz o wybujałej wyobraźni i braku siły sprawczej.

      Głosy: 11

  Odpowiedz

Odpowiedz