R E K L A M A


Sondaż AntyKomor.pl – Komorowskiego pozytywnie oceniany przez zaledwie 33% Polaków!

8 września 2014

Według mainstreamowych mediów Bronisław Komorowski nieustannie cieszy się poparciem blisko 70% społeczeństwa pomimo wielu niefortunnych decyzji (np. podpisanie ustawy o wieku emerytalnym czy też niekorzystna dla społeczeństwa modyfikacja prawa o zgromadzeniach), które nie są specjalnie nagłaśniane albowiem nad „prezydętem” rozpostarty jest szeroki parasol ochronny.

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 01.IX.2014 – 07.IX.2014 na próbie 973 pełnoletnich osób, mieszkańców Polski.

Zaufanie do Bronisława Komorowskiego zadeklarowało 33% respondentów natomiast jego brak wyraziło 63% ankietowanych. 4% badanych nie miało zdania (głosy neutralne).

Sondaż poparcia dla Bronisława Komorowskiego

Badania przeprowadzono przy użyciu telefonii VOIP (przypadkowe numery stacjonarne i komórkowe w stosunku 50/50). Sondowanym zadawano dwa pytania: „Czy jest Pan/Pani osobą pełnoletnią” oraz „Jak Pan/Pani ocenia pracę Bronisława Komorowskiego – pozytywnie czy negatywnie”.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 2 do wpisu “Sondaż AntyKomor.pl – Komorowskiego pozytywnie oceniany przez zaledwie 33% Polaków!”

 1. bingo Pisze:

  Najnowszy sondaż: miażdżąca przewaga Bronisława Komorowskiego
  We­dług naj­now­sze­go son­da­żu TNS Pol­ska dla „Wia­do­mo­ści” TVP, Bro­ni­sław Ko­mo­row­ski miał­by szan­sę wy­grać wy­bo­ry w pierw­szej turze. W tym ba­da­niu uzy­skał po­par­cie 56 proc., An­drzej Duda za­jął­by w tym wy­ści­gu dru­gie miej­sce (17 proc.).

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 2. hexer Pisze:

  W listopadzie CBOS zarejestrował najlepsze notowania głowy państwa w tej kadencji. Prezydenturę Bronisława Komorowskiego pozytywnie ocenia 76 proc. badanych. Spadają za to notowania Sejmu. Odsetek osób źle oceniających pracę izby zwiększył się o 7 pkt proc.

      Głosy: 6

  Odpowiedz

Odpowiedz