R E K L A M A


Komorowski splagiatował slogan Janukowycza!

7 marca 2015

Chodzi o hasło „Nasz prezydent” wydrukowane na ulotkach, jakie rozdają wolontariusze hrabiego Bula przy zbieraniu podpisów dla swojego kandydata. Okazuje się, że to kopia hasła wyborczego… Wiktora Janukowycza!

Były prezydent Ukrainy, sterowany pośrednio i bezpośrednio z Kremla, pozwalający na masakrę na kijowskim Majdanie, dziś ukrywa się w Rosji, choć – jak zapowiada – czeka na swój moment, by wrócić. Skojarzenie Komorowskiego z okrytym hańbą Janukowyczem może podkopać zaufanie do kandydata Platformy.

To zresztą nie pierwsza tego typu próba. Sztab PiS nie raz przypominał o bliskich relacjach między Janukowyczem a Komorowskim, gdy ten pierwszy był jeszcze prezydentem Ukrainy. Prezydent Polski ściskał go na Stadionie Narodowym i podkreślał zasługi Janukowycza dla Ukrainy.

Adam Bielan swojego czasu mówił nawet, że „gdyby Komorowski miał więcej do powiedzenia w polityce międzynarodowej, Janukowycz wciąż byłby u władzy”. Te słowa zapewne jeszcze wrócą w kampanii…

(lw, „Fakt”, wPolityce)

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 4 do wpisu “Komorowski splagiatował slogan Janukowycza!”

 1. wirus4 Pisze:

  Robuch albo swinia w okularach to bronek komor

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 2. Ares Pisze:

  ONET w ciągu 1 minuty dodał 700 negatywów do mojej opinii o Komorowskim i z poparcia 92% zrobiło się 58% negatywów. Oni manipulują nie tylko opiniami ale przypuszczam, że także sondażami. Jak dla mnie polityczne szmaty.

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 3. wirus4 Pisze:

  Brawo najlepsze komputery zx spectrum

      Głosy: 0

  Odpowiedz

Odpowiedz