R E K L A M A


Komorowski – „powtórzenie wyborów to szaleństwo”.

19 listopada 2014

El prezidente Bronek „Lewatywa” Komorowski powiedział dzisiaj, że „obecni sędziowie są gwarantami uczciwości i bezstronności wyborów”. Zdaniem naszego idola, żądanie powtórzenia głosowania, to odmęty szaleństwa!

W obliczu wyborów kompromitujących pod każdym względem państwo i system, prezydent Komorowski staje nad całym tym burdelem i każe się ludziom uspokoić, nie podskakiwać. W świetle tego co było już powiedziane i czego się dowiadujemy na bieżąco można stwierdzić, iż w części komisji nie da się już policzyć tych głosów jak należy – nie ma takiej możliwości. Setki tysięcy kart, jeśli nie miliony były przewożone z miejsca na miejsce, leżą nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kto tego pilnuje, kto i kiedy miał do nich dostęp, ludzie donosili o pomieszanych kartach z różnych okręgów oraz innych „nieścisłościach” czy wręcz absurdach.

Zawiodły najprostsze procedury – począwszy od braku urn do głosowania i zastępowania ich śmietnikami aż po oprogramowanie, które miało pomóc a jednak jak na złość zaszkodziło. I my mamy teraz kurka rurka uwierzyć, że karty które gdzieś tam sobie leżą od kilku dni są nadal wiarygodne? Kiedy to będzie przeliczone, tydzień po wyborach? A może dwa? Jakie będą procedury – każdy sobie, bo jednym wyszło ok a u innych się posypało? Kto jeszcze będzie miał dostęp? Nie da się tego syfu ogarnąć, prezydent próbuje wszystko przylizać bo już nie jedno się ostatnio udało – oczywiście, że nie będzie zgody na powtórzenie wyborów, to szaleństwo! Jeszcze by wygrały nie te osoby co trzeba i co wtedy by było? Narodzie! Zajmij się pracą na nasze utrzymanie a nie patrz nam na ręce – taki oto wniosek można z w.w słów wyciągnąć. Naczelny analfabeta wzoruje się prawdopodobnie na guru wszystkich politycznych nierobów i kombinatorów, cieciu z serialu S.Barei – Stanisława Anioła…

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

1 komentarz do wpisu “Komorowski – „powtórzenie wyborów to szaleństwo”.”

 1. anglik Pisze:

  borowy herbu odmęty lewatywy chyba za dużo łyknął idostał fluksacji jedynego zwoju w mózgu który mu głównie służy do tego żeby nie srał na salonach nie wieszał palta na żyrandolu..

      Głosy: 7

  Odpowiedz

Odpowiedz