R E K L A M A


Komorowski chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem…

7 marca 2015

Kompromitacji obecnego prezydęta, hrabiego Bula-Lewatywy nie ma końca. Po bulwersującym i groteskowym zachowaniu w japońskim parlamencie oraz słowach o „ofiarach Żołnierzy Wyklętych” kandydat PO zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem. W pewnym momencie najwyraźniej zorientował się, że coś jest nie tak i zapiął go przed kamerami.

Filmik, który uchwyciły telewizyjne kamery, nie pozostawia wątpliwości. Na Starym Rynku w Poznaniu Bronisław Komorowski, mówiąc coś do zgromadzonych wokół ludzi i dziennikarzy… zapina rozporek. Już wyobrażamy sobie, jaka by była afera, gdyby coś podobnego wykonał publicznie Andrzej Duda lub – za czasów swojej prezydentury – śp. Lech Kaczyński. Mainstream ujadałby przez jakiś miesiąc spraszając do swoich siedzib wszelkiej maści specjalistów analizujących każdy krok wpadkowicza 😉 Szkoda, że w.w mainstream nie traktuje poważnie potknięć Komora – gdyby je częściej pokazywano i o nich mówiono to poparcie dla tego „durnia co go mamy za prezydenta” spadłoby do kilku procent (rodzina, koledzy, urzędnicy).

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 6 do wpisu “Komorowski chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem…”

 1. Cronics Pisze:

  Bredzik to ekspert od macania kur i widocznie preferuje jaja z wolnego chowu dlatego tez nie zapiol rozporka.Prostak + burak = Wsiok.Czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy.

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 2. leon Pisze:

  Dlaczego filmy krytykujące Komorowskiego tak szybko znikają ???

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 3. wallping Pisze:

  Tez nie moge sie doczekac az to sie skonczy!

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 4. TW Lewatywa Pisze:

  nałęcz zapomniał zamknąć

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 5. Andrzej Brzezik Pisze:

  Niecierpliwie czekam końca tej kadencji. Żenada to mało powiedziane. Nie wiem, czy cywilizowany język jakiejkolwiek społeczności zaistniałej w dziejach świata, może obrazowo opisać takie chamstwo i prostactwo

      Głosy: 22

  Odpowiedz

Odpowiedz