R E K L A M A


Kolejna kompromitacja Komorowskiego

1 marca 2015

Bronisław Komorowski w trakcie uroczystości ku czci tych, którzy z bronią w ręku walczyli z komunistyczną okupacją, zaapelował o pamięć o… „ofiarach, które były ofiarami Żołnierzy Wyklętych”. To kolejna wpadka hrabiego Bula, która sugeruje, że ze zdrowiem prezydęta jest coś nie tak – może to efekt problemów z alkoholem? Potrzebne są badania kliniczne, które odpowiedzą dlaczego najwyższy urzędnik w państwie zachowuje się jak ostatni dureń.

IPN podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim ogłosił nazwiska kolejnych zidentyfikowanych ofiar komunistycznego terroru, w tym Danuty Siedzikównej ps. Inka. Z tej okazji swoje wystąpienie miał Bronisław Komorowski, który tym razem nie czytał niczego z kartki i doszło do kolejnej, tym razem niezwykle żenującej rodziny Niezłomnych, wpadki.

Pamiętamy i mamy w zasadzie jasny plan działania, związanego z potrzebą odbudowy, w narodowym wymiarze, pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych – powiedział Bronisław Komorowski. – My wiemy, że jest do wykonania ciężka praca, ale też czujemy, że wiele też udało się osiągnąć – dodał.

Słowa Komorowskiego ucieszyły komunistyczne skrzydło, które od lat pluje na Żołnierzy Wyklętych – głównie dlatego, że nie podobała im się wizja państwa polskiego pod przywództwem bratniego narodu sowieckiego i mieli czelność podnosić rękę na władzę ludową, która przecież tężę zdobyła uczciwie, bez oszustw i manipulacji. Czerwona hołota nie jest w stanie zrozumieć, z uwagi na swoją ultra daleko posuniętą dysfunkcję intelektualną, dlaczego zabijanie zdrajców i pachołków sowieckich oraz walka o wolną Ojczyznę to nie mord czy zbrodnia tylko chwalebny czyn, za który należy się wieczna cześć tudzież szacunek.

Krótko po zakończeniu wojny z faszystami, na terenie Polski działało wiele grup składających się z kryminalistów tolerowanych przez komusze bydło – dokonywały one wielu zbrodni oraz innych haniebnych występków, które wędrowały na konta AK i NSZ – dzięki tej propagandzie komuniści uzyskali swego rodzaju mandat do eliminacji Żołnierzy Wyklętych, którzy de facto byli wrogami porządku Jałtańskiego a ściślej rzecz ujmując porozumienia zawartego w Teheranie. Dziś ta sama propaganda powtarzana przez ogłupiałe lewackie środowiska odżywa na nowo a Komorowski zdaje się być tym, który ogień kretyńskich zarzutów zainicjował.

Hrabia Bredzisław naśladuje swój wielki autorytet, towarzysza Mazowieckiego, którego nienawiść do Żołnierzy Wyklętych jest już niemalże legendarna. Ten oto „wielki człowiek” pisał jeszcze niedawno:

Byłoby jakąś ahistoryczną, sentymentalną ckliwością nie widzieć tego, że każda wielka przemiana dziejowa pociąga za sobą ofiary także w ludziach. Każda rewolucja społeczna przeciwstawia sobie tych, którzy bronią dotychczasowego porządku rzeczy, i tych, którzy walczą o nowy; przeciwstawia bezlitośnie. Jej prawa są twarde.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 4 do wpisu “Kolejna kompromitacja Komorowskiego”

 1. Nowak Pisze:

  Czytaj prognozy ! ! !
  Uwaga! Najnowszy numer tygodnika Warszawska Gazeta znajdziecie jak zawsze w każdy piątek w waszych kioskach. Kupuj i czytaj wyjątkowe i prawdziwie niezależne treści!

  Mamy dla Państwa w tym tygodniu super wyjątkowe tematy:

  Bronisław Komorowski nie wygra wyborów prezydenckich! Skąd to wiemy? Sondaże? Nie, nie nie…

  Słynny jasnowidz z Człuchowa przewiduje wyniki wyborów prezydenckich!

  – Krzysztof Jackowski twierdzi, że rok 2015 będzie ostatnim spokojnym przed wybuchem „poważnej wojny” i „konfliktem na Pacyfiku”. Przepowiada, że służby szykują gigantyczną prowokację, przygotowują człowieka, któremu oddadzą władzę w nadchodzących ciężkich czasach – czytamy w tekście Aldony Zaorskiej. Musicie to przeczytać!

  Również Aldona Zaorska rozmawia z reżyserką, publicystką i działaczką społeczną Ewą Stankiewicz o działalności Ruchu Kontroli Wyborów.

      Głosy: 2

  Odpowiedz

 2. bengbang Pisze:

  kto ci płaci, kolego? taki ważny tekst, a jacyś tajemniczy „faszyści”, tajemnicza „czerwona hołota”, ani słowa o Ruskich-komuchach i Niemcach-nazistach. Agent wpływu, a nie żadna „opozycja”…

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 3. JASIO Pisze:

  Polityk, który wygaduje takie kalumnie, powinien przeprosić. To nie kompromitacja, ale obelga. Wcale mi nie do śmiechu. O umarłych, nie należy mówić źle, ale ofiarami Żołnierzy wyklętych, byli ludzie, którzy dobijali rannych wrogów na polu walki, obdzierali ich żywcem ze skóry( są wspomnienia świadków zmuszanych do zakopywania zwłok) , zabijali kobiety w ciąży, itp. To że mają oznakowane groby, już wystarczy.

      Głosy: 0

  Odpowiedz

Odpowiedz