R E K L A M A


Kolejna gafa prezydęta Bronisława Komorowskiego!

28 lutego 2015

Nasz bohater odwiedził dziś japoński parlament i nie byłby sobą gdyby nie odwalił jakiegoś numeru – tym razem Komorowski wlazł z buciorami na fotel przy mównicy! W środku materiał wideo z tego żałosnego i kompromitującego Polskę wydarzenia.

To ewidentna wpadka dyplomatyczna, którą hrabia Bolesław Bul Komorowski mógł zrazić do siebie przedstawicieli japońskiej dyplomacji. Podczas wizyty w japońskim parlamencie w towarzystwie szefa BBN Stanisława Kozieja, w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic stanął w butach na fotelu spikera parlamentu, wprawiając gospodarzy w osłupienie.

„Szogun. Szogun Koziej” – żartuje Prezydent pozując przed szefem BBN do zdjęcia. Do kolejnego ujęcia Komorowski staje na fotelu japońskiego spikera. Japończyk oprowadzający polskich gości natychmiast interweniuje i prosi go o zejście.

Na koniec, gdy gospodarze wskazują Komorowskiemu, miejsce w którym powinien stanąć, ten wzywa do siebie Kozieja:
„Chodź, Szogunie”.

I ten człowiek reprezentuje Polskę i Polaków… Wstyd na cały świat. Komorowski ma szczęście, że to już nie te czasy kiedy honor w Japonii był najważniejszy.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 5 do wpisu “Kolejna gafa prezydęta Bronisława Komorowskiego!”

 1. SmilComp Pisze:

  AntyKomor kłamiesz! Nie wszedł na żadne krzesło.
  Tutaj jest prawdziwa wersja
  http://samael.salon24.pl/634729,gafa-komorowskiego-cala-prawda

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 2. Amelia Pisze:

  Po prostu niewyobrażalny szok.Japonia słynie z układności i przywiązania do etykiety, a prostak z Polski w brudnych buciorach staje na krześle i rechocząc przywołuje swojego giermka per „szogunie”. Oglądając ten materiał, jako Polacy, byliśmy skrajnie zażenowani. Słoma i prostactwo wyłazi z tego osobnika aż do bólu, na każdym kroku. Totalna kompromitacja.
  Zewrzyjmy szeregi i odessijmy od żłobu nieudacznika i jego popleczników. Niech wymiata z polityki raz na zawsze.

      Głosy: 10

  Odpowiedz

 3. jaaaaaa Pisze:

  On nie jest w peln sil umyslowych. Jakos osoba z choroba psychczna nei powinien sprawowac urzedu prezydenta. Normalni ludzie bedac na takim stanowisku nei robia takich rzeczy !!!

      Głosy: 7

  Odpowiedz

 4. jaa Pisze:

  Szatan zakpił sobie z polski

      Głosy: 3

  Odpowiedz

Odpowiedz