R E K L A M A


Jakiś cymbał, podobny do prezydenta RP, strzela do zwierząt.

24 sierpnia 2014

Gazeta „Fakt” zamieściła dziś zdjęcie jakiegoś zadowolonego z siebie cymbała, pozującego nad ciałem zastrzelonej przed chwila sarny. Cymbał łudząco jest podobny do prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.
„Fakt” twierdzi również, ze prezydent Komorowski, wbrew złożonej trzy lata temu publicznej obietnicy, że nie będzie więcej polował – nadal poluje po kryjomu. Dziennik powołuje się na relacje myśliwych, którzy ponoć polowali ostatnio z Panem Prezydentem.

To nie może być prawda, Pan Prezydent dał słowo, a za słowem Prezydenta stoi przecież cały Majestat Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

To niechybnie jakiś cymbał poluje, tylko podobny do Pana Prezydenta Komorowskiego.

Nadworny Nałęcz twierdził dziś w Trójce Radiowej, że nie wydaje mu się, aby prezydent nadal polował, a myśliwi najpewniej tylko się przechwalają, no bo każdy chciałby przecież polować z Panem Prezydentem.

Otóż nie każdy, panie Nałęcz, nie każdy! Ja bym na przykład nie chciał polować z prezydentem Komorowskim.

Po pierwsze dlatego, że polować nie chciałbym z kimkolwiek. A po drugie dlatego, że z panem Komorowskim nie chciałbym robić czegokolwiek.

PS. Zastanawiam się, kiedy ten cymbał, podobny do prezydenta, pojedzie do Rumunii. Tam można teraz na bezdomne psy polować, nawet w mieście…

Autor: Janusz Wojciechowski, Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
  • 6
  • 1
  • 2
  • 5
  • 3
  • 4

, , , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Brak komentarzy.

Odpowiedz