R E K L A M A


Jak Komorowski odwdzięczy się Polakom za to, że go ponownie nie wybrali?

28 maja 2015

Podatek katastralny, nagrody dla swoich urzędników, podwyższenie własnej emerytury + wysoka odprawa – w taki sposób Bredzisław odwdzięczy się Polakom za to, że go ponownie nie wybrali!

Urzędujący prezydent z PO na pożegnanie szykuje dla Polaków śmiertelny koktajl ostatnią ustawą, którą podpisze będzie wprowadzenie podatku katastralnego.
Taki podatek, płacony od nieruchomości, realnie wywłaszczy Polaków z ich własności i domów. Wszystko dlatego by rząd spłacił zadłużenie wobec zagranicznych pożyczkodawców.

Wyprowadzka BChrabiego Bul-Lewatywy Won Krzesło ze stanowiska prezydenta będzie słono kosztować polskiego podatnika – odprawa w wysokości 60 tysięcy złotych + comiesięczna emeryturka w wysokości 9 tysięcy złotych (tę ostatnią załatwił sobie w 2011 roku). To jeszcze nic! Wspaniałomyślny dureń, którego mamy jeszcze za prezydenta, obdarował swoich sługusów (czyli urzędników Kancelarii) nagrodami o łącznej kwocie 11 milionów złotych! Cieszycie się, że forsa z Waszych kieszeni trafi do ludzi, którzy pomagali durniowi podwyższyć podatki, wiek emerytalny oraz ograniczać swobody obywatelskie? Na pewno cieszą się wybory Chrabiego – co sądzicie o pomyśle aby sami zasponsorowali odejście swego idola?

Tak pokrótce wygląda odejście durnia z urzędu.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 3 do wpisu “Jak Komorowski odwdzięczy się Polakom za to, że go ponownie nie wybrali?”

 1. xxx Pisze:

  Trzeba przypilnować czy z Belwederu nie wynosi krzeseł i czy nie demontuje złotych klamek.

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 2. and Pisze:

  wszyscy dostają odprawy i pensje nic nowego tylko za duże powinni dostać najniższą krajową .A wogóle czy ktoś widział grabie co grabią od siebie???

      Głosy: 0

  Odpowiedz

 3. pszczoła Pisze:

  Pierwszy raz tu piszę, nie byłem sympatykiem Pana Dudy,a piwka,też nie, nawet nie kartofel, a burak,jednak nie zapominajmy,pod płaszczykiem dziubusia, to szczwany i wyrachowany lis,przegrał, bo myślał, wszystkie gęsi moje,ale,całe szczęście, pora,wypad,on i jego banda.

      Głosy: 3

  Odpowiedz

Odpowiedz