R E K L A M A


Finansami komitetu Komorowskiego zajmie się Łukasz Pawełek, skarbnik PO, którego znaleziono pijanego na ulicy!

12 lutego 2015

Bronisław Komorowski zarejestrował swój komitet wyborczy. To formalność, bo wystarczy do tego tysiąc podpisów, ale nawet tak pozornie nieistotne wydarzenie przynosi ciekawe informacje. Pełnomocnikiem finansowym hrabiego Bul-Lewatywy herbu dwa psy na tarczy (gdzie jeden sra a drugi warczy) zostanie Łukasz Pawełek, skarbnik PO. W październiku znaleziono go pijanego do nieprzytomności pod ogrodzeniem ambasady USA. Zapowiadano, że przestanie zajmować się pieniędzmi partii.
Bronisław Komorowski, choć przedstawia się jako kandydat obywatelski, swój sztab wyborczy opiera na politykach bandy z Platformy Obywatelskiej. Szefem kampanii będzie Robert Tyszkiewicz, co nie jest zaskoczeniem, bo informowano o tym już od ponad tygodnia. Lista komitetów, którą publikuje Państwowa Komisja Wyborcza budzi zaskoczenie albowiem pojawia się tam nazwisko kogoś kto za bardzo tam nie pasuje.

Chodzi o Łukasza Pawełeka. To mało znany działacz PO, który aż do października zeszłego roku trzymał się w cieniu. Wyszedł z niego głośno i z przytupem: po mocno zakrapianej imprezie zasnął pod płotem ambasady USA. Znalazła go tam straż miejska, która zawiozła go do Izby Wytrzeźwień przy ul. Kolskiej.

Wtedy władze jedynie słusznej partii zareagowały bardzo ostro – zapewniono, że Pawełek zostanie niezwłocznie usunięty ze stanowiska. Tak jak z wieloma innymi obietnicami PO nic z tego nie wyszło. Większość dziennikarzy o tym zapomniała, ale PO na własne życzenie odgrzała tego kotleta. Pawełek zamiast zostać usunięty, znowu trafia do centrum decyzyjnego PO.

Cóż, aż chce się powiedzieć, że jaki prezydent tacy doradcy.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 2 do wpisu “Finansami komitetu Komorowskiego zajmie się Łukasz Pawełek, skarbnik PO, którego znaleziono pijanego na ulicy!”

 1. Nowak Pisze:

  Pradziadkowie , dziadkowie i ojcowie Komorowskiego kilkakrotnie zmienial nazwiska , aby zamazac HANIEBNA , antypolska przeszlisc .
  Co robil jego ojciec ? ? ? Czy niebral udzialu w Ludobojstwie Polakow ?
  Ostatnio znaleziono DOKUMENT !
  – Udało mi się dotrzeć do oryginału rozkazu 00485, wydanego przez Jeżowa, ówczesnego szefa NKWD w okresie Wielkiego Terroru. Ten rozkaz zlecał wymordowanie Polaków na terytorium Związku Sowieckiego w latach 1937-38. Chociaż treść tego dokumentu była znana, to nie mieliśmy jego oryginału – powiedział w Poranku WNET Tomasz Sommer, naczelny Najwyższego Czasu, i badacz polskiej apokalipsy w Bolszewii

  Po wschodniej stronie kordonu ryskiego pozostało około 1-2 mln Polaków, skupionych głównie na Mińszczyznie, Kijowszczyznie, Podolu, a także w większych ośrodkach miejskich jak Moskwa, Leningrad czy Baku. Wbrew propagandzie komunistycznej, ofiarami stalinowskiego terroru nie byli w większości polskojęzyczni bolszewicy, lecz ludność wiejska polskich wsi, chutorów i zaścianków, która starała się kultywować ziemię i wiarę przodków. Polacy w Sowietach nie mieli żadnej pomocy ze strony II RP, albowiem zarówno sejmokratyczna i sanacyjna władza starała się nie igrać z Kremlem, nawet kosztem własnych rodaków.

  Gość Krzysztofa Skowrońskiego ujawniał kulisy znalezienia dokumentu – Oryginał znalazłem w archiwum SBU w Kijowie. Do tej pory szacowaliśmy, że w latach 1937-38 w Sowietach zamordowano 111-114 tys. Polaków i oczywiście o wiele więcej poddano represjom i wysiedleniom. Teraz można bardziej przybliżyć, że w tym czasie zginęło 200 tys. Polaków.

      Głosy: 5

  Odpowiedz

  • Jerzy z Gliwic Pisze:

   Pochodze z rodziny lwowiakow,w 1945r.zostalismy DEPORTOWANI z mojego rodzinnego miasta.Do Polski jechalismy w otwartych „weglarkach”i moi Rodzice cieszyli sie,ze nie pojechalismy w przeciwnym kierunku.Kacapow mam tak gleboko”pod skora”,ze nikt tego ze mnie nie usunie.Mam 75lat i serce we mnie rosnie na mysl,ze sa w Polsce tacy ludzie jak Pan Robercie.Ten caly „farbowany”polak(z malej litery)to wstyd dla mnie,dla mojej rodziny jak i dla wielu trzezwo myslacych Polakow.Oby wybory wygral Dr A.Duda!!!!!! Mam taka nadzieje!!!!!Po latach przyjdzie czas na rozliczenie tej bandy zlodzieji,mordercow (rekami bylych agentow WSI),oszustow i zaprzedancow.Panie Robercie-zycze duzo zdrowia i powodzenia.Lwowiak.

       Głosy: 0

   Odpowiedz

Odpowiedz