R E K L A M A


Odliczanka

Już dziś zacznij odliczać czas do końca kadencji Bronisława „Wpadki” Komorowskiego – zrób to przy pomocy poniższych grafik, które możesz zamieszczać gdzie tylko chcesz! Pod każdym obrazkiem znajduje się kod, który po wklejeniu wyświetli go np. na forum.


[url=http://antykomor.pl][img]http://antykomor.pl/odliczanie-1.png[/img][/url]


[url=http://antykomor.pl][img]http://antykomor.pl/odliczanie-2.png[/img][/url]


[url=http://antykomor.pl][img]http://antykomor.pl/odliczanie-3.png[/img][/url]


[url=http://antykomor.pl][img]http://antykomor.pl/odliczanie-4.png[/img][/url]

 

Komentarzy: 100 do wpisu “Odliczanka”

 1. gesi Pisze:

  fajna strona, szkoda tylko, że to są bardzo poważne sprawy i niewiele z tym robimy

      Głosy: 5

  Odpowiedz

 2. 24latek Pisze:

  głosy jak będą ręcznie liczone przez samych wyborców , jak będzie wysoka frekwencja i będzie się sprawdzać uczciwość sprawdzających i przekazujących wyniki, to wtedy dopiero będzie realna demokracja. Ludzie wykształceni walcząo demokracje, a nie poddają się chamom , prostakom i prymitywom.

      Głosy: 12

  Odpowiedz

 3. gonzo Pisze:

  Gdyby wybory odbyły się w tym tygodniu, na Bronisława Komorowskiego zagłosowałaby większość Polaków (54 proc.). Drugi w rankingu byłby Jarosław Kaczyński (20 proc.), a na trzecim miejscu znaleźliby się ex eaquo Jarosław Gowin, Janusz Korwin-Mikke, Zbigniew Ziobro i Leszek Miller (po 5 proc.)

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 4. KILER51 Pisze:

  „W tej chwili bloga AntyKomor.pl przegląda 18 osób w tym 18 gości.” pytanie ,a ilu z ABW?

      Głosy: 26

  Odpowiedz

 5. alois Pisze:

  Ten licznik skopiowałeś od Palikota! Swego czasu liczyl sekundy „prezydentury” Kaczora. Cała ta Twoja strona to typowy pisowski produkt propagandowy.

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 6. Keram Pisze:

  Od czasu do czasu zerknę co nowego na antykomor.pl . Boli mnie tak jak wielu innych, że mamy takiego głąba Prezydenta. Oczywiście nie jestem za wypowiedziami ordynarnymi i przekleństwami – tak, to prostackie zachowania.
  Zainteresowała mnie jednak wypowiedz młodego człowieka, studenta Tomka, który pisze pod hasłem „codo”. Mój Boże – Tomku, jestem zbulwersowany twoimi poglądami i niewiedzą w temacie o którym piszesz. To, że masz takie a nie inne poglądy, to nie twoja wina. To twoi rodzice i nauczyciele kształtowali twoja wiedzę, twój światopogląd i umiejetność myślenia. Jeśli twoi rodzice sa ateistami, w szkole średniej miałeś lewackich nauczycieli, a studiujesz w wyższej szkole np. w Kielcach (lub podobnego typu) to nic dziwnego że masz takie a nie inne poglądy. Ale twoją winą jest to, że jako student nie potrafisz poczytać i dowiedzieć się prawdy.
  Piszesz:
  – … powiem wam co myślę …
  No właśnie, napisałeś co myślisz i od razu widać z tego, że myślenie nie jest twoją najsilniejszą stroną,
  – … a poza miłością do kościoła i konserwatyzmem …
  Tomku, ty jesteś ateistą. Gdyby było inaczej to wiedziałbyś, że katolicy nie kochają kościoła tylko Boga, a do kościoła chodzą by się do niego modlić. Nie rozumiesz słowa „konserwatyzm”. Proponuje ci zaposnać się głębiej z tym znaczeniem,
  – … gospodarki centralnie planowanej …
  Skąd u ciebie takie informacje o PIS ? Tutaj pomyliłeś doktrynę PZPR o centralnie planowanej gospodarce, natomiast program gospodarczy PIS-u to nie ta droga. Jesteś w błędzie !
  – … nie należy na jego śmierci robić szopki politycznej …
  Tomku, to znana gołomowa członków PO. Czy ty nie widzisz tego, że najpierw przygotowania to tej podruży, a teraz to ciągnące sie latami śledztwo, które prowadzi do manipulowania i tuszowania a nie wyjaśniania przyczyn katastrofy to właśnie szopka którą robią Prezydent i rząd z Tuskiem na czele ? My chcemy znać prawdę o tej katastrofie, i jeśli – to kto ponosi odpowiedzialność za to. Wszystko jednak wskazuje na to, że był to zamach a nie błąd pilotów (jeśli chcesz wiedzieć jakich mamy pilotów, to popatrz jeszcze raz na film z lądowania kpt. Wrony bez podwozia samolotu na lotnisku w Warszawie). A jeśli gazeta z fotografiami katastrofy cie razi – no to nie patrz na to – nikt cię nie zmusza.
  – …piszesz, że on został wybrany w demokratycznych wynorach …
  My nie kwestionujemy tego. Tak on jak i wcześniej Wałęsa zostali wybrani demokratycznie. Ale ponieważ ten obecny z polskiej demokracji robi masoński totalitaryzm, to my robimy mu odliczankę jego kadencji , i nie chcemy go więcej – żeby było wszystko jasne !!!
  – … wy tutaj twierdzicie, że obecny Prezydent jest zły. Jeśli tak to proszę o rozsądne argumenty …
  Tomku;
   Czy jest normalnym, że Prezydent (który twierdzi, że jest Prezydentem wszyskich Polaków – co jest kompletną bzdurą) podpisuje zamaszyście ustawę o odebraniu zasiłku opiekuńczego w kwocie marnych 520 zł dla osób niepełnosprawnych i ciężko chorych wymagających całodobowej opieki ?
   Czy uważasz za demokratyczne zachowanie się Prezydenta, kiedy w telewizji namawia obywateli do niegłosowania za odwołaniem nieudolnej Prezydent Warszawy ? Czy wątpisz, że referendum to narzędzie demokracji w społeczeństwie ?
   Czy uważasz za normalne to, że ludobójstwo Polaków na Wołyniu zostało przez Prezydenta, sejm i rząd nazwane jakimiś tam znamionami ?
   Czy uważasz to za demokratyczne, że kolejnymi inicjatywami ustawowymi „tego naszego” Prezydenta są: zakaz wszelkich demonstrasji i marszów, likwidacja związków zawodowych, drastyczne ograniczenie referendów itd. ?
   Czy tak robi Prezydent, że bez żadnych konsultacji i wbrew obywatelom podpisuje ustawą o przedłużeniu wieku emerytalnego o 2 lata ? Czy ty wiesz co dla tych starszych ludzi, z obecna katastrofalną służbą zdrowia w Polsce, oznaczają te 2 lata ? Porozmawiaj ze starszymi ludzmi, a dowiesz się.
   Jeśli chcesz się dowiedzieć o bardziej drastycznych argumentach dotyczących „naszego” obecnego Prezydenta to polecałbym ci http://www.youtube.com . W okienku wyszukiwarki wpisz „Bronisław Komorowski” albo „Wojciech Sumliński w Ottawie”. Po lewej stronie zobaczysz cały szereg opinii, wywiadów, komentarzy itd. Klikaj, słuchaj i ucz się.
  Po tej lekturze zapytam cie jeszcze raz czy chcałbyś abym ja tego Prezydenta szanował i chwalił.
  I na koniec – tak jak autor tej strony nie przepadam za obecnym Prezydentem. Uważam że jest zwykłym „chłopem” (jak się dobrze przyjżysz to zobaczysz jak mu słoma wystaje z butów). Jeśli po zapoznaniu sią z tymi argumentami bedziesz dalej tkwił w błędzie, to prośba do ciebie – nie wracaj już do tej strony internetowej. Skoro rodzice, nauczyciele i profesorowie nie nauczyli cie niczego, to tutaj też z pewnością sie niczego nie nauczysz.
  Wzywam cię do myślenia.
  Marek

      Głosy: 42

  Odpowiedz

 7. anty Pisze:

  oglądałem w tv, że ta je**na marioneta ma 70% poparcia !!!
  Skąd biorą takie informacje !?

      Głosy: 32

  Odpowiedz

 8. Keram Pisze:

  Kochani,
  odliczając czas temu głąbowi – kilka moich refleksji. Jestem przeciwny takiemu zachowaniu jakiego doznał „nasz” głąb w czasie jego ostatniej wizyty na Ukrainie. Ale gdyby ten młody Ukrainiec rozbił jajko na czole tego naszego głąba, to może dotarłoby do jego mózgowia, że masakra Wołyńska (w skrócie) była ludobójstwem, a nie jakimiś tam znamionami, i być może przywołałby tą PO – (Pseudo Obywatelską) inteligencję w Sejmie do rozsądku. Ale nie – nie, bo on jest jednym z nich – ta sama glina – swój chłop (dosłownie) !
  Krzyczeć sie chce: Gdzie jesteś – Polska inteligencjo ?!
  W latach 40-tych to robotnicy obalili kapitalizm, a w latach 80-tych znowu robotnicy obalili socjalizm.
  A ty Polska inteligencjo, gdzie jesteś ??? W szeregach PO ??? Jeśli tak, to plan Stalina wymordowania mądrych Polaków powiodł mu się.
  A wy – naukowcy ? Pamietam jak to bractwo oburzyło sie kiedy chciano wsród nich zrobić lustrację. A byłem taki ciekawy ilu sposród tej grupy inteligencji bylo członków PZPR, a ilu donosicieli i Bolków. Nic dziwnego, że to ta właśnie grupa „inteligencji” wydała Polsce nestępną pseudo inteligencką grupę, tzw. wykształconych durniów (m.in. większości członków PO).
  Szukając porównania do P Obywatelskiej łatwo jest dostrzec, że mieliśmy już podobną formację, też Obywatelską – tzw. MO lub władzę. Ale się skurczybyki dopasowali. Nawet podobnym językiem operują. Pamiętam jak zatrzymał mnie jakiś pan władza i w mandacie który mi wlepił, napisał: „Za niemanie dokumentuf …”. No to był ten sam język co dzisiaj w PO.
  Przyglądam sie ostatnim sondażom i widzę, że jedna z grup ma stałe 12% poparcie ?! Aaaaa… , to wyjątkowa grupa. Ta grupa dziedziczy „dorobek” zbrodniczej, organizacji politycznej o nazwie PZPR.
  I znowu sobie myślę, że skoro Abracham wyprowadził żydów z Egiptu na wschód przez morze Czerwone, no to może wreszcie znajdzie się ktoś i w tym kraju, kto wyprowadzi te grupę przez Białoruś na wschód, na ich ziemię obiecaną. (My – normalni Polacy nazywamy ją – nieludzką ziemią).
  No co ? Nie znajdzie się taki ?! Czekamy !!!
  Katolicy i Patrioci Polscy – tylko, i tylko Wy możecie tą naszą Polskę zmienić – nie głosując na ateistów !
  Wzywam Was do myślenia !
  Marek
  P.S. Mój apel do PIS. Jeśli po wygraniu przez Was następnych wyborów (będę na Was głosował dwoma rękami) nie znajdzie się nikt do wyprowadzenia tej wybranej grupy na ich ziemię obiecaną, to zastosujcie dla nich tzw. metodę Cejrowskiego, a mianowicie WON !!!

      Głosy: 13

  Odpowiedz

 9. codo Pisze:

  faktycznie. ta strona się przydaje. wyżyłem się! :)

  (tylko że zamiast na Prezydencie, na was)

      Głosy: 0

  Odpowiedz

  • Keram Pisze:

   Tomek,
   tyś się nie wyżył tylko wygłupił.

   Marek

       Głosy: 4

   Odpowiedz

  • palipies Pisze:

   Tak spoglądam na te twoje wypociny pseudointeligenciku … I wiesz co ? Ty faktycznie albo jesteś prymitywnym , całkowicie zindoktrynowanym przez Tusk Vision Network imbecylem albo po prostu jesteś chory i odstawiłeś leki. Piszesz frazesy niczym typowy matoł – wyborca Komorowskiego vel Szczykunowicza . Życzę szybkiego powrotu do rzeczywistości . I do zdrowia przy okazji również.
   P.S. Twoje farmazony są dowodem na podparcie tezy,że lepiej byś udawał idiotę i nie mówił nic niż odzywał się i rozwiał wszelkie co do tego wątpliwości.

       Głosy: 10

   Odpowiedz

 10. codo Pisze:

  no tak, posypało sie na mnie, bo wypowiadam sie w gniezdzie Prawa i Sprawiedliwości.. przekonać was nie dam rady, ale przynajmniej mam satysfakcję z tego że powiem wam co myślę. i myślę dokładnie to co powiedziałem wcześniej. jesteście zwykłymi prostymi ludźmi, którzy za swoje niepowodzenia winią innych. Jak powiedziałem, ta strona nie może mieć innego celu niż szerzenie nienawiści. tak, może i jest zarejestrowana w stanach i może na obywatela USA, ale to nie znaczy, że nie może zostać zablokowana w Polsce. Plujecie na demokratycznie wybranego prezydenta, nie mówę, że jest zły, czy dobry, ale uważam, że po prostu nie wypada. Przemyślałem też swoją wcześniejszą wypowiedź, i możliwe, żę dałem się ponieść emocjom. Jednak mimo wszystko zapewniam, że nie jestem żadnym gimbusem ani innym pojazdem… Jestem normalnym człowiekiem który studiuje w Polsce, chociaż miałem możliwość wyjechać za granicę i tam się uczyć. nie zrobiłem tego, tylko z jednego powodu – podoba mi sie to gdzie jestem, i w jakim kraju mieszkam. Nie oceniam polityków, bo nie wiem jak bym się na ich miejscu zachował. Wiem natomiast, jak bym się nie zachował. A na pewno nie zachowywałbym się jak Kaczyński i ludzie z jego partii, którzy uważają się za konserwatystów, a poza miłością do kościoła z konserwatyzmem nie mają nic wspólnego – kto jest ciekaw szczegółów niech poczyta czym jest prawica i konserwatyzm a potem porówna to z tym, co mówią ludzie z PiSu. (np. konserwatyzm zakłada, że ludzie są ułomni i w kraju powinno się wprowadzić system gospodarki centralnie planowanej – chcielibyście tego?). Wy tutaj twierdzicie że obecny prezydent jest zły. Jeśli tak, to proszę o rozsądne argumenty – co zrobił źle? dostał jajkiem od jakiegoś ukraińskiego aktywisty? popełnił błąd ortograficzny? za co tak naprawdę go nienawidzicie?

  Chcę też, aby było jasne, że do Lecha Kaczyńskiego nic nie mam. co prawda prezydentem był takim sobie, ale to już wina jego brata. Za to człowiekiem był bardzo dobrym i za to jak żył należy mu się szacunek, ale na pewno nie należy na jego mierci i nie tylko robić szopki politycznej. rzygać się chce jak sie obok kiosku przechodzi i patrzy na kolejne wydanie „gazety polskiej” z wrakiem samolotu na pierwszej stronie…

  Na stronie widziałem że jej autor złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta – gratuluje pomysłowości w zakresie propagowania strony w mediach. Autor strony jest tu sprytny albo po prostu głupi jeśli myśli że wgl ktoś się zajmie taką sprawą… Otóż prezydent, jak i członkowie sejmu i senatu są chronieni immunitetem. Jeżeli chodzi o prezydenta jest to przypadek szczególny i tego uczą się nastolatkowie na lekcjach WOSu w liceum jak nie w gimnazjum. w skrócie: prezydenta może sądzić tylko i wyłącznie trybunał stanu, jednak żeby doszło do takiej rozprawy zgodę musi wydać sejm (nie pamiętam teraz dokładnie jak to jest, ale ogólnie to musiałoby być grubo – można sobie poczytać konstytucję RP)
  Tak więc jak powiedziałem, głupota albo tani chwyt marketingowy autora strony. i życzę mu żeby był to chwyt marketingowy, bo jeżeli faktycznie myślał że tym powiadomieniem cokolwiek zdziała to jest po prostu – przepraszam – idiotą.

  A do reszty mam do powiedzenia tyle: miałem zamiar składać zawiadomienie do prokuratury, ale stwierdziłem że nie będę zawracał komukolwiek głowy takimi bzdurami. Plujcie sobie ile chcecie, tylko sie nie reklamujcie gdziekolwiek, bo chyba nie tylko ja mam dość takiego bezsensownego pieprzenia. Najgorsze jest to, że z fanatykami PiSu nie da się prowadzić inteligentnej rozmowy, bo sprowadza się ona tylko do tego: Polska nie jest krajem suwerennym, politycy kradną, a Unia Europejska nas wykorzystuje.

  Z Wyrazami Szacunku,
  Tomek.

      Głosy: 1

  Odpowiedz

  • Antykomor Pisze:

   jesteście zwykłymi prostymi ludźmi, którzy za swoje niepowodzenia winią innych
   A ty jesteś niezwykły i krzywy a winą za to obarczasz tylko siebie.

   ta strona nie może mieć innego celu niż szerzenie nienawiści
   Celem tej strony jest udowodnienie faktu iż Komorowski nie nadaje się na prezydenta Polski. To, że ludzie emocjonalnie podchodzą do kwestii tego w jaki sposób „pracuje” Komorowski oraz do jego przeszłości, nie jest niczym złym, ale jeśli tobie przeszkadza, że ktoś wyraża swoje zdanie to coś jest nie tak.

   tak, może i jest zarejestrowana w stanach i może na obywatela USA, ale to nie znaczy, że nie może zostać zablokowana w Polsce
   Haha, co ty za głupoty wypisujesz! Widzę, że marzy ci się cenzura rodem z głuchego PRLu…

   Plujecie na demokratycznie wybranego prezydenta,
   Krytyka nie bierze się z sufitu i jest reakcją na działania oraz przeszłość figuranta.

   Dalej piszesz coś, że konserwatyzm = wprowadzanie rozwiązań wprost z czasów słusznie minionego ustroju co jest niczym innym jak tylko prymitywną manipulacją, która z rzeczywistością ma tyle samo wspólnego co Komorowski z poprawną polszczyzną. Śmieszne jest to, że najpierw twierdzisz, że nie będziesz oceniał polityków a chwilę później objeżdżasz Kaczyńskiego i PiS – piękny przykład hipokryzji.

   Wy tutaj twierdzicie że obecny prezydent jest zły. Jeśli tak, to proszę o rozsądne argumenty – co zrobił źle? dostał jajkiem od jakiegoś ukraińskiego aktywisty? popełnił błąd ortograficzny? za co tak naprawdę go nienawidzicie?
   Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Cały ten blog tłumaczy dlaczego Komorowski jest złym prezydentem, co robi źle i dlaczego go nie lubimy – poczynając od kompromitujących urząd Prezydenta wpadek ortograficznych przez braki w wychowaniu (vide zabieranie szklanek królowym, siadanie przed gośćmi, zajadanie się przed wszystkimi oraz wiele innych „pomniejszych” gaf i wpadek), rubaszne (ośmieszające i seksistowskie żarciki) aż po składanie gratulacji Putinowi po wygranej w sfałszowanych (wg. OBWE) wyborach (wspaniale, nie?! Prezydent niby demokratycznego państwa, które przez 50 lat było pod sowieckim jarzmem i doskonale pamięta jak to komuniści przeprowadzali w nim „wybory”, składa gratulacje człowiekowi, który władzę uzyskał podstępem, w sposób, którego nie powstydziłby się sam Stalin), zapraszanie Jaruzelskiego do RBN, stawianie pomników swołoczy z Armii Czerwonej, UPA a także wiele innych, które są na łamach bloga opisane.

   rzygać się chce jak sie obok kiosku przechodzi i patrzy na kolejne wydanie „gazety polskiej” z wrakiem samolotu na pierwszej stronie…

   Rzygać mi się chce, gdy widzę jak „nasza władza” działa w kwestii odzyskania wraku. Żeby zobrazować sytuację wyobraź sobie, że pod Smoleńskiem dochodzi do katastrofy Air Force One z prezydentem USA na pokładzie. Czy uważasz, że Amerykanie pozwoliliby Rosjanom przetrzymywać wrak samolotu ich głowy państwa i najważniejszych urzędników? Jak myślisz, jak zareagowaliby gdyby dowiedzieli się, że ktoś umył wrak? Poczytaj sobie jak było w Lockerbie, jakie procedury tam zastosowano (np. przeczesano ogromną przestrzeń pod kątem części z samolotu i znaleziono fragmenty bomby) – potem sprawdź jak zachowano się pod Smoleńskiem i zważ, że tam zginęli zwykli ludzie a nie państwowi dygnitarze! Rzygać mi się chce gdy ktoś powierzchownie podchodzi do tej sprawy i na ślepo powtarza informacje powtarzane w mainstreamowych mediach jak mantrę.

   Na stronie widziałem że jej autor złożył zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez prezydenta – gratuluje pomysłowości w zakresie propagowania strony w mediach. Autor strony jest tu sprytny albo po prostu głupi jeśli myśli że wgl ktoś się zajmie taką sprawą
   Po pierwsze – pogratuluj pomysłowości w zakresie marketingu ABW. Po drugie – zawiadomienie złożyłem gdyż uznałem, że mam do tego prawo – nie interesuje mnie, że Komorowski czy Tusk mają immunitet (i doskonale zdaje sobie sprawę z procedur – tylko idiota może twierdzić, że jest inaczej) – uważam, że w przypadku tak rażącego naruszenia prawa obydwaj „panowie” powinni być postawieni przed sądem. Po trzecie – sprawą zainteresowała się Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście (więcej info jutro) więc jednak jest inaczej niż ci się zdawało. Po czwarte – składając takie zawiadomienie i informując o tym media pokazałem, że Komorowski i Tusk postępują niezgodnie z prawem a o sprawie dowiedziało się znacznie więcej osób niż normalnie (chociaż na brak odwiedzin nie narzekam, w samym sierpniu AntyKomor.pl odnotował 143929 unikalnych użytkowników).

   A do reszty mam do powiedzenia tyle: miałem zamiar składać zawiadomienie do prokuratury, ale stwierdziłem że nie będę zawracał komukolwiek głowy takimi bzdurami.
   Ależ bardzo proszę! Nie rozumiem w czym problem? W zredagowaniu pisma? Chętnie pomogę, doradzę – zwłaszcza w kwestiach technicznych takich jak na przykład wybór służby specjalnej, która odwiedzi mnie tym razem – skoro ABW już było to może teraz CBŚ? A może, bo po co się „pierniczyć” z miejsca poprosić o pomoc GROM?! Albo co tam GROM! MI6 + CIA + Mossad i groźny przestępca jakim jestem zostanie ujęty i zneutralizowany ;) Nie czekaj zatem i leć do prokuratury już teraz, w tej chwili!

   Plujcie sobie ile chcecie, tylko sie nie reklamujcie gdziekolwiek, bo chyba nie tylko ja mam dość takiego bezsensownego pieprzenia
   Nie plujemy tylko konstruktywnie krytykujemy, ale ty tej krytyki nie dostrzegasz bo najwyraźniej cierpisz na intelektualną dysfunkcję. Co do reklamowania się – nie zamierzam przestać, zwłaszcza, że moje działania wywołują taką rozpacz u takich jak ty.

   Ostatni akapit twojej wypowiedzi skasowałem ponieważ zawierał wyrazy prosto z rynsztoka – takie możesz sobie publikować na swoim blogu albo na forum GW. Używanie takiego słownictwa świadczy o braku kultury, wychowania oraz skrajnej ułomności na wszelakich płaszczyznach.

       Głosy: 26

   Odpowiedz

   • JASIO Pisze:

    Krytyka, nawet infantylna, bądź wulgarna, jest uzasadniona w odniesieniu do lepszej alternatywy. Olbrzymia większość wpisów, komentarzy i tekstów autora bloga, jest przyporządkowana temu standardowi. Przyznaję, że po Święcie Flagi Komorowskiego, widziałem miejsce dla Prezydenta, w kanale pod pałacem na krakowskim. Dzisiaj wiem, że „Marsz RÓżowych Balonów”, ma związek z dostępem do funduszy unijnych, co nie podważa negatywnej opinii. Politykę można robić na chłopski rozum i z klasą, albo na chłopski rozum. Nasz idol wybrał to drugie. Kontestacja tego bloga, określa status intelektualny kontestatorów – na pozioomie idola. Stąd wiadomo: jaki prezydent, takie poparcie.

    P.S.”Blokada adresu IP, nie pomaga, przy dynamicznych deenesach, wystarczy zresetować połączenie z siecią”

        Głosy: 2

    Odpowiedz

  • Kingpin Pisze:

   @codo
   Piszesz w jednym zdaniu, że nie oceniasz polityków – a w następnym już oceniasz tak znienawidzonego Kaczyńskiego.

   Trzeba było wyjechać a nie teraz się użalać że ktoś ma inne zdanie niż Ty.

   Pozdrawiam
   Kingpin

       Głosy: 5

   Odpowiedz

 11. Kaczorex Pisze:

  Pozdrawiam serdecznie administratora :D

      Głosy: 14

  Odpowiedz

 12. gowno Pisze:

  wg mnie fajny administrator i fajna ta strona

      Głosy: 12

  Odpowiedz

 13. Wujek DobraRada Pisze:

  Na następne wybory nie wybieramy się, tylko milcząco popieramy i zostajemy w domu. -Wyborcy gajowego Komora.

      Głosy: 7

  Odpowiedz

 14. SLaw Pisze:

  Ręce opadają jak czytam Wasze komentarze. Jak można wierzyć populistom w stylu Kaczyńskiego i jego świty? Przecież na oko widać że im chodzi tylko i wyłącznie o władzę i zemstę, a nie o Polskę. Tak na marginesie nie każdy przeciwnik PIS jest zwolennikiem PO.

  Pisanie DUŻYMI literami jest oznaką braku kultury i pieniactwa, a ktoś kto nie używa polskich znaków diakrytycznych nie jest dla mnie Polakiem!!! Niby tacy Polacy a po polsku pisać nie potrafią…

      Głosy: 5

  Odpowiedz

  • Bimber Pisze:

   Ręce opadają jak czytam wypociny (jak mniemam) młodocianych „ynteligentów” posługujących się słowami których znaczenia nie rozumieją to doprawdy smutne a przecież są słowniki! Przy takich demagogach i populistach jak Tusk czy politykierzy z PO – Kaczyński wyrasta co najmniej na prawdomównego i kompetentnego męża stanu i nie może dziwić fakt iż większość Polaków to dostrzega czego dowodem jest sukcesywnie spadające poparcie Platformy oraz choćby brak skuteczności dotychczasowej infantylnej medialnej propagandy opartej na straszeniu społeczeństwa PiS-em czy Kaczyńskim! Wcześniej czy później Polacy pójdą po rozum do głowy, pytanie kiedy oraz gdzie pouciekają obecni funkcjonariusze oraz przedstawiciele przemysłu pogardy ?

       Głosy: 10

   Odpowiedz

 15. gonzo Pisze:

  zgoda, do konca kadencji, ale potem bedzie nastepna kadencja niestety…

      Głosy: 3

  Odpowiedz

 16. myrek Pisze:

  Zadna partyjka nam nic nie da… no ale kurde włączam tv a tam cały dzień absolutnie żadnych dobrych wieści z kraju

      Głosy: 3

  Odpowiedz

  • Prud Pisze:

   PiS dał nam możliwość wykupienia mieszkań spółdzielczych za symboliczną złotówkę (mnie kosztowało 800 zł).Inne rządy nie dały nic !

       Głosy: 7

   Odpowiedz

 17. codo Pisze:

  Jesteście wszyscy zdrowo popaprani. tyle mam do powiedzenia. zakompleksione wieśniaki, zbierające się na stronie przeznaczonej wyłącznie do propagowania nienawiści i niezdrowych poglądów. smutno mi, że w tym kraju są ludzie MŁODZI którzy mają takie poglądy… ale wasze prawo. możecie mieć swoje poglądy. Tylko przez chwilę się zastanówcie co i o czym mówicie bo jesteście w dużym błędzie. mam nadzieje ze ktos zbierze w sobie odwagę i złoży zawiadomienie do prokuratury o tym co tu sie dzieje, bo na pewno nie mieści się to w granicach wolności słowa.
  „Zgodnie z treścią przepisu art. 135, KK, ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
  Więc się teraz dobrze zastanówcie nad tym co tu piszecie.

      Głosy: 7

  Odpowiedz

  • Antykomor Pisze:

   Jesteście wszyscy zdrowo popaprani, zakompleksione wiesniaki

   Patrz, wytykasz mnie i użytkownikom odwiedzającym blog brak kultury a sam zachowujesz się jak ostatni cham.

   zbierające się na stronie przeznaczonej wyłącznie do propagowania nienawiści i niezdrowych poglądów

   Po pierwsze: gdzie tu ktoś propaguje nienawiść? Pisanie prawdy o działalności prezydenta to ma być właśnie propagacja nienawiści? Dobrze się czujesz? Po drugie: oświeć mnie i innych jakie to są zdrowe poglądy? Wiara w cuda Niegasnącego Słońca Peru? ;-)

   smutno mi, że w tym kraju są ludzie MŁODZI którzy mają takie poglądy

   A mnie nie – dobrze, że są w Polsce ludzie, którzy dostrzegają ułomność obecnego „prezydenta” oraz to, że człowiek ten nie nadaje się na tak wysokie stanowisko.

   ale wasze prawo. możecie mieć swoje poglądy

   Odnoszę wrażenie, że tak naprawdę uważasz inaczej o czym świadczy ton twojej wypowiedzi.

   mam nadzieje ze ktos zbierze w sobie odwagę i złoży zawiadomienie do prokuratury o tym co tu sie dzieje, bo na pewno nie mieści się to w granicach wolności słowa.

   O tak, ja też na to czekam! Już raz wygrałem z takim oskarżeniem – nie będzie dla mnie problemem odnieść zwycięstwo po raz drugi i ośmieszyć wnoszącego pozew. Generalnie jeśli uważasz, że dzieje się tu coś złego to złóż zawiadomienie do prokuratury – w czym problem? Licz się jednak z tym, że w przypadku przypuszczenia ataku na moją osobę, wytoczę działa najcięższego kalibru. Dodam jeszcze na koniec, że serwer obsługujący domenę AntyKomor.pl znajduje się w USA a domena zarejestrowana jest na obywatela tego państwa – polski wymiar sprawiedliwości może sobie zatem najwyżej popatrzeć na tą stronę, nic więcej. Chcesz się przekonać? Złóż doniesienie – czekam na nie z utęsknieniem ;)

   Więc się teraz dobrze zastanówcie nad tym co tu piszecie.

   Grozisz mi i odwiedzającym mojego bloga? Wiedz zatem, że te twoje „groźby” są tyle samo warte co zeszłoroczny śnieg, ale jeśli sam chcesz się przekonać to złóż to mityczne zawiadomienie – czekam na nie!

       Głosy: 24

   Odpowiedz

  • rupiek Pisze:

   Jak widać nie wszyscy zauważają czynne złodziejstwo w naszym kochanym kraju …. to dlatego są takie a nie inne komentarze , po prostu ludzie nie widzą co się dzieje w POlityce …….

       Głosy: 9

   Odpowiedz

  • Marlenka Pisze:

   Może dla ciebie to jest „ten kraj”, dla mnie to jest mój Kraj, moja Polska.

       Głosy: 6

   Odpowiedz

  • Miro Pisze:

   Kolejny przedstawiciel przemysłu pogardy, przeraża ta mowa nienawiści, prymitywizm oraz ataki agresji! Sugerował bym się przebadać i ewentualnie podjąć leczenie farmakologiczne..

   Czy obrażanie innych użytkowników oraz groźby jak i próby zastraszania mieszczą się w granicach wolności słowa ? Czy duże wzburzenie i emocjonalny charakter wpisu zwalnia kogokolwiek z przestrzegania zasad ortograficznych, gramatycznych czy kultury osobistej ?

   Czy już nikt nie przestrzega netykiety ? Jak nie ataki dzieci neo to gimbusów wychowanych na kreskówkach a poprawnie zdania sklecić nie potrafią po Polsku! Quo Vadis Polonia?

       Głosy: 2

   Odpowiedz

 18. rasowypoznaniak Pisze:

  ile trzeba odwolac glosow, zeby tego sk****na i pajaca pi****onego odwolac? bedziecie mieli moje poparcie bezgraniczne.

      Głosy: 10

  Odpowiedz

 19. kamil Pisze:

  pytanie a bedzie odliczanka konca KADENCJI TUSKA JAKO PREMIERA

      Głosy: 19

  Odpowiedz

 20. Djsanchez Pisze:

  Dla mnie najlepszy prezydent, to śp. Lech Kaczyński! Człowiek z wizją potęgi Polski. Marzył o śródmorzu, wiedział że musimy tworzyć przeciwwagę dla obecnego układu sił. Dbał o nas…gdyby żył, pazerny zachód by się z nami liczył…Nie będe komentował obecnej prezydentury…

      Głosy: 42

  Odpowiedz

 21. JASIO Pisze:

  Nie wiem czy ktoś skojarzył, że „bohater” antykomora, to „Różowa Pantera” naszej sceny politycznej. Mnie zaświtało po bulu.
  Jeśli „Kluzo” sprowadził pracę policji, na poziom epoki kamienia łupanego, jaki poziom „osiągnie” nasz gajowy ?

      Głosy: 13

  Odpowiedz

 22. GazetaBezprawna Pisze:

  Klucz do Prezydentury.

  Szczerze Wam mówi – Nowy Prezydent.

  Mieszka tu w Polsce – jako Rezydent.

  Przy mikrofonie – głos Prezydenta,

  Tworzy z pokorą świat Decydenta.

  Do mikrofonu mówi Wam szczerze,

  Wyznając miłość w głębokiej Wierze.

  Miłość i Wiara – więc będzie postęp,

  Do Twoich mediów – da prosty dostęp.

  Wszyscy nam media te budowali,

  Gdy system stary się Nam rozwalił.

  Prezydent zatem głosi w tej mowie,

  Że poseł będzie – służył po słowie.

  Pyskówki znikną jak jeden zwyczaj,

  Nowy Prezydent – wzmocni obyczaj.

  W okrągłym gmachu – mówi to szczerze,

  Żyło się Posłom w wielkiej karierze.

  Przez tyle wieków – brali swe granty,

  Mamy dziś zero! – Zostały kanty!

  Honor? Ojczyzna? Czy nie kłamanie?

  Gdzie Ich zasady! Nieoszukiwanie!

  Przyszły Prezydent pełen zapału,

  Wybierze ludzi – Nie do odstrzału.

  Takich co mają w swym charakterze,

  Służenie Polsce, z Honorem, w Wierze.

  Jednakże mocno ludzi brakuje,

  Czasy są dzikie – To wszystkich kłuje.

  Więc czas pożegnać stanowisk rój,

  By w POlityce – nie ostał gnój.

  Powielanie, etc. bez zgody jest naruszeniem praw autora.

  Autor; Przyszły Prezydent Polski.

  Wspierająca: GazetaBezprawna

      Głosy: 22

  Odpowiedz

 23. Husarya_1986 Pisze:

  Witam

  Popieram Pana Bloga w stu procentach. Odnośnie „komorowskiego” to szkoda w ogóle gadać i pisać. Pionek Tuska i jego pseudo liberalnej hołoty ! Sprzedają Polskę za parę marnych srebrników ot co ! Polska znikała z map Europy wiele razy podczas zaborów. Wtedy sprzedana przez zdrajców po wielu latach walki i oddawania za nią życia odzyskała niepodległość ! Czy to poświęcenie ma teraz pójść na marne ? Odpowiedz na to pytanie pozostawiam wszystkim czytającym moją wypowiedź.

  Pozdrawiam

  Husarya_1986

      Głosy: 59

  Odpowiedz

  • barbara.bialecka@interia.pl Pisze:

   TAK JA I MOJA RODZINA JAK I DUZE GRONO ZNAJOMYCH CHCEMY PANA KACZYNSKIEGO.JEST TO CZŁOWIEK SAMOTNY-IDEOWIEC.NIE MUSIMY UTRZYMYWAC JEGO DZIECIARNI.JEST GRUNTOWNIE WYKSZTAŁCONY ,NIE MAJA NA NIEGO NIC,BO W PRZECIWNYM RAZIE WYKONCZYLI BY GO SZYBKO.MA RACJE ,ZE NIE POSIADA KONTA, BO ZYDOWSKIE BANKI OKRADAJA POLAKOW.MAMY NADZIEJE,ZE PO TYLU TRAGICZNYCH MOMENTACH W JEGO ZYCIU POZBIERA SIE I PRZEGONI TA PAZERNA HOŁOTE.JUZ TAK ICH OPLUTO,Z CAŁA MOCA TVN,WYBORCZEJ,ALE POLACY NIE SA TACY GLUPI I JEZELI NAM TYLKO ZOSTALY ULICE MUSIMY O NIE WALCZYC.A DO PANA KOMOROWSKIEGO I DO TUSKA -FRAK PASUJE W SIODMYM POKOLENIU,A NA WAS NAWET GARNITURY NIE PASUJA.

       Głosy: 40

   Odpowiedz

 24. cyryl Pisze:

  Czy naprawdę chcielibyście Kaczyńskiego?

      Głosy: 26

  Odpowiedz

  • lukasz Pisze:

   Nie chodzi o Kaczyńskiego.Chodzi o POLSKĘ.Kiedy włączam telewizor widze że ten kraj tonie.Poprostu – pamiętnego 10-kwietnia skończyła się demokracja w Polsce.
   Kidyś obserwowałem w zagrodzie stado baranów.Codziennie bezsensowny niezrozumiały bek.Od 10 kwietnia przybrał on w naszym kraju formę medialną.
   Słuchając Tuska, Komorowskiego, Kopacz, Palikota, Pawlaka, ekspertów z POlskiej prokuratury,Rostowskiego, POlskich szefów policji, POlskich generałów, POlskich dzinnikarzy POlskich programów – wyciszcie sobie dźwięk i podłóżcie dźwięk baraniego beczenia.Wszyscy mówią jednym głosem.Nam Polakom jeszcze nigdy nikt tak dobitnie nie dał do zrozumienia, że nie ważna jest POLSKA – że nie ważni są obywatele tego kraju,że nie ważne że zgineło ichnawet 96. Polską rządzą kłamcy, złodzieje … żeby nie wymieniać ludzie bez HONORU.Jak można rządząc nie kochać tego kraju.Jak można będąc polakiem nienawidzić Polaków.
   Może niektórzy na widok KŁAMCY Donalda, ekipy i tego co składa się na pseudo Polski rząd przeżywają orgazm ( stalkingiem pewnie już zajmuje się ABW )- ten kraj tonie a my POLACY – nie POlacy z nim. By żyło się lepiej.

       Głosy: 68

   Odpowiedz

  • wit Pisze:

   Osobiście bym wolał wszystko niż KOMORA i Jarka :P nie mam wiele do jarka poza tym, że chłop ‚męczy kota’ ale Komora, Donalda i resztę parlamentu to bym wysłał do Rosji najbliższym tupolewem…. To samo lądowisko, te same wierzby.

   Bo takiego ‚chamstwa’ i ‚męczenia’ naszych rodaków to znieść się nie da ;p

       Głosy: 27

   Odpowiedz

  • K Pisze:

   Wolałbym Korwina-Mikke z tych wszystkich do wyboru i tak też głosowałem. Moja babcia też była, ale głosowała na komorowskiego, zęby nie był kaczyński, a też z nich wszystkich wolała korwina.
   I niestety przez takie zachowanie (w mediach pokazują, że tylko ten albo ten, bo reszta to zmarnowany głos, bo i tak nie wygrają) powoduje samonapędzanie takeigo mechanizmu i faktycznie na koniec zostaje 2.
   Jakby sady były zakazane to byście się zdziwili. Ani jednego ani drugiego by pewnie nie było.

       Głosy: 5

   Odpowiedz

   • Magda Pisze:

    Korwin wcale nie chce rządzić. Tylko gada (czasami sensownie a czasami od rzeczy) i to od lat. I ma z tego kasę. To wszystko. Gdyby chciał to zdjąłby kretyńską muszkę i został mężem stanu. On nie chce wyborców tylko wielbicieli.

        Głosy: 5

    Odpowiedz

   • KILER51 Pisze:

    Korwin rządzący to tak jak małpie dać brzytwę,a babcia twoja wolała Korwina ale na „bula” oddał swój oszołomiony głos bo co ma wąsy? i nie ciekawą przeszłość? bo jak może byc ciekawa skoro po dwóch tygodniach zwolniony został z internowania za pomocą teściulka z UB, dlatego i nie tylko tak zawzięcie bronił i nadal broni bandytów z WSI

        Głosy: 0

    Odpowiedz

  • buc Pisze:

   ciebie and v-president palikot. lepiej?

       Głosy: 3

   Odpowiedz

  • Maciek Pisze:

   Tak wolał bym. Lech był w 1000000000000000000000000000000000000000000000% lepszy i miał więcej do powiedzenia niż Szczykunowicz, sorry Komoruski. Mam nadzieje, że Jarek godnie zastąpi swojego brata i strąci klauna ze stołka.

       Głosy: 17

   Odpowiedz

  • barbara.bialecka@interia.pl Pisze:

   JAK MOZNA SZANOWAC TAKIEGO PREZYDENTA,KTORY PO TRUPACH WDARŁ SIE NA TO STANOWISKO. POLSKA JEST W REKACH KOLABORANTOW MINIONEGO OKRESU.TEN HIPOKRYTA O ZADNYCH WARTOSCIACH, AMORALNY UDAJE, ZE TAK SIE PRZEJAŁ ABDYKACJA PAPIEZA.CZY MY POLACY ZNAMY JEGO ZYCIORYS,KTO TO JEST.TEN CZŁOWIECZEK MA W NOSIE ,ZE TRWONI PIENIADZE PODATNIKOW.MA W NOSIE CO O NIM MYSLA POLACY.DO PIET NIE DOROWNUJE KACZYNSKIEMU,NO MOZE JEST GROZNIEJSZY.A TE SONDAZE KŁAMLIWE ,PUSTY SMIECH WYWOŁUJA. POŁOWA POLAKOW WOGOLE NIE GŁOSOWALA,A TE SERWERY ROSYJSKIE NIE POMYLIŁY SIE,DZIWNE.TO JEST TO SAMO WYDANIE CO PALIKOT,GRODZKA NIEJAKA I RESZTA.

       Głosy: 20

   Odpowiedz

  • JASIO Pisze:

   Czy chciałbym Kaczyńskiego w Pałacu Prezydenta ?
   Dobre pytanie. Chciałbym, by mój prezydent aktywnie uczestniczył w rozwiązywaniu problemów. W Polsce, Prezydent ma wyjątkową pozycję. Reprezentuje Naród, nie tylko z granicą, ale także wobec władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. Prawo łaski, to potężny atrybut. Celem Prezydenta, jest to, by władze pracowały najlepiej, jak to możliwe, w aspekcie korzyści narodowych. Prezydentura Komorowskiego, bardziej przypomina prezydenturę Kwaśniewskiego, ale jest mniej dynamiczna. Lech Kaczyński wypadał lepiej. Co do Jarosława, jest większym introwertykiem, ale więcej pracuje, niż wszyscy poprzednicy razem wzięci. To mógłby być dobry prezydent.

       Głosy: 11

   Odpowiedz

 25. kawka Pisze:

  Szanowny Panie Prezydencie,
  Ppeesik: ten Pan Herling, o którym był pan łaskaw „tweetnąć”, to GRUDZIŃSKI, nie Gruziński.

  Pppeesik: Zaczynam lubić tę zabawę „Co nowego w piśmiennictwie prezydenckim”.

      Głosy: 7

  Odpowiedz

 26. kawka Pisze:

  Szanowny Panie Prezydencie
  odsłonił Pan tablicę ku pamięci Pana Herlinga- Grudzińskiego, ale woli Pan Paulo Coelho z powodu optymizmu. Komentarz zastąpię listą pozycji zawierających treści nie dołujące czytelnika, a równocześnie dające możliwość obcowania z Literaturą:
  Gabriel Garcia Marquez – „Rzecz o mych smutnych dziwkach”
  Philip Roth – „Nasza Klika” (Nie chodzi o żadne podteksty)
  Graham Green – Monsignore Quichotte

  Czytają się dobrze bo się nie zapomina co było na początku, jako że książeczki nie takie znowu grube. Gdyby Pan zapragnął skorzystać z mojej pomocy w dalszym poszukiwanie pozycji literackich, o podobnym zabarwieniu, to służę uprzejmie. Łączę wyrazy należnego szacunku
  POddana ich Wysokości

  peesik: Jeszcze „Pantaleona i Wizytantki” (wszelkie podobieństwa z sytuacją bieżącą w kraju, są absolutnie przypadkowe)

      Głosy: 6

  Odpowiedz

  • lukasz Pisze:

   Ja – zaproponuje coś wielkiego dla wielkiego człowieka mianowicie Juliusza Cezara ( pan prezydent jako wielki znafca – zna autora ). U nas w POLszewii jest ostatnio moda na klasykę. Media doniosły że w Krakowie złapano Brutusa. Szykował zamach na Cezara i Senat.

       Głosy: 10

   Odpowiedz

 27. kawka Pisze:

  Polecam „Trzęsienie ziemi w MON” Ireneusza CZyżewskiego. TAm sporo o naszym pupilku.

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 28. Adwokat Pisze:

  Do Lechii – najlepiej uniewinnienie Pruszkowa skomentował Masa. A tutaj się skazuje małolata za to, że domalował Komorowi ośle uszy. Chore Państwo zataczając się kuleje na miejsce kolejnej historycznej katastrofy tracąc energię na duperele. Historia magistrae vitae, ale nie dla idiotae Poloniae.

      Głosy: 8

  Odpowiedz

 29. anonimus Pisze:

  mam wrażenie że „komor” to najbardziej satyryczny prezydent w histori Polski, tylko biorąc pod uwagę stanowisko które zajmuje wcale nie powinno być nam do śmiechu…

      Głosy: 21

  Odpowiedz

  • Magda Pisze:

   Kiedyś tez tak myślałam, ale po przeczytaniu książki Sumlińskiego i generalnie zapozaniu sie z całą aferą aneksową uważam, że wizerunek- niezamierzony ale jednak :) – przygłupiastego misia z wąsem, jest wysoce mylny. Komorowski to badzo niebezpieczny człowiek, nie bez powodu o jego przeszłosci nikt i nic nie mówi, a w TV mainstreamowych sikaja ze strachu po gaciach kiedy przez przypadek, na wizji ktoś powie krytyczną opinię dot. Komorowskiego bądż podwazy jego zasługi na rzecz solidarnosci… Trup ściele sie gęsto, a to zabawne nie jest. Za maską wąstego durnia kryje sie bezwzględny człowek.

       Głosy: 18

   Odpowiedz

 30. whynot Pisze:

  Cały kraj ma POważny problem.

      Głosy: 28

  Odpowiedz

 31. muminka Pisze:

  Globalna POmylka. Bronek ze WSI Prezydentem!

      Głosy: 31

  Odpowiedz

 32. Bambuss Pisze:

  Zajebiście :P Już niedługo !

      Głosy: 18

  Odpowiedz

 33. Wlady Pisze:

  Brawo w jednym zdaniu dwa bledy,,,gdzie mozna kupic takie waksztalcenie,,panie prezadencie,???

      Głosy: 17

  Odpowiedz

 34. kaz Pisze:

  Tak długo ma jeszcze zasiadać na tronie, no nie ja się chyba zakopię.

      Głosy: 13

  Odpowiedz

 35. młot na idiotów Pisze:

  Pan, panie autorze tego ścieku, jesteś cham i przestępca. I tyle.
  A wam, autorzy komentarzy, radze spojrzeć w lustro. Zobaczycie tam twarz grubiańskiego łajdaka. Na zdrowie.

      Głosy: 5

  Odpowiedz

 36. Mortka Pisze:

  Odliczam już dni do końca tej parodii w wykonaniu pionka „prezydenta” którego ja osobiście nazywam niestety osobiście uważam że nie ma już ratunku dla naszego kraju, chyba że ludzie zaczną się budzić z letargu, co jest za wolne w dniach dzisiejszych. Na Polsce wielką rozlazłą dupą usiadła UE i niestety jak to gruba baba przygwoździła nas do podłogi…więc budźcie się ludzie powstańcie i uwolnijcie się z kaftanów! walczcie…Bo w dniu dzisiejszym nie ma Prezydenta, ostatni Prezydent odszedł wraz z katastrofą smoleńską …

      Głosy: 28

  Odpowiedz

 37. Anonimek Pisze:

  Jak to kto? A myślicie że oni to sami jeżdżą i liczą głosy w urnach i osobiście podają wyniki???? NIE! głosy oczywiście liczy komisja a następnie wysyłają mailem do odpowiednich ludzi. A to co wpiszą w komputer to zupełnie inna sprawa. No i pozostaje jeszcze kwestia „wynajętych” hakerów którzy jakby co zajmą się liczeniem głosów! Niestety jest to prawda i to dosyć smutna.

      Głosy: 14

  Odpowiedz

 38. fffffff Pisze:

  KOMOR TO GŁODOMOR

      Głosy: 8

  Odpowiedz

 39. alal Pisze:

  No on na pewno —– ale powiedzcie mi kto???.Widzę pustkę na scenie politycznej

      Głosy: 3

  Odpowiedz

 40. Anonimek Pisze:

  Demokracja demokracją ale wybory raczej znowu zostaną zfałszowane przez POwców

      Głosy: 10

  Odpowiedz

 41. Ewelina Pisze:

  Panie Robercie a może się Pan pokusi o zmianę nazwiska – prezydenckiego na W. (podpowiedź: autor stwierdzenia „otake Polske my walczyli”)- wtedy jest szansa, że się Panu sprawa przeterminuje…..
  Pozdrawiam i proszę się nie poddawać!!

      Głosy: 4

  Odpowiedz

 42. Seweryn Pisze:

  W zasadzie wszystkie polskie sądy nadają się „pod sąd”. Ale trzeba się odwoływać, ten bezczelny wyrok nie jest, na szczęście prawomocny, Sprawa może trwać latami, ale są duże szanse na oddalenie po zaskarżeniu. Nie poddawaj się, Człowieku. Wszyscy wiedzą, jakie są sądy, ale afera gdańska- jestem przekonany, działa na Twoją korzyść. Ktoś już napisał, że niezawisłość sądów polega na tym, że jeszcze żaden sędzia nie zawisł za błędny wyrok.Podpisuję się pod tym, oraz że „jaki prezydent, takie sądy” i dodam, że jaki premier, tacy sędziowie.

      Głosy: 10

  Odpowiedz

 43. Jakobin Pisze:

  „Komorosia” Panie i Panowie to jest prostaczek , wystarczy posluchac jak mowi,pamietacie dzien kobiet jakie piekne sprawy opowiadal do Kobiet .
  Jakobin
  WOLNOSC DLA POLITYCZNYCH WIEZNIOW TEGO REZIMU POZDRAWIAM PANA
  DZIALAJA JAK ICH DZIADKOWIE Z WERM

      Głosy: 10

  Odpowiedz

 44. Janusz Pisze:

  Ten człowiek nie nadaje się na żadne stanowisko, jest magistrem -kto w to uwierzy?
  Wiedza tego pana poniżej szkoły podstawowej, nie dość tego zachować się nie potrafi i przynosi wstyd naszemu krajowi, nawet prości ludzie są lepiej wychowani.
  ale moim zdaniem ludzie są różni, tylko tyle, że gdyby ten pan miał honor i godność to nie kandydowałby na żadne urzędy.Wstyd mi że mam takiego prezydenta i kto go wybrał, co chwila trzeba się wstydzić.cZy za mało jest w tym kraju mądrych, wykształconych i kulturalnych ludzi?

      Głosy: 14

  Odpowiedz

 45. Komisja Pisze:

  Nie ważne kto głosuje ! Ważne kto liczy głosy ! ;)

      Głosy: 11

  Odpowiedz

 46. Lechia Gdańsk Pisze:

  Podaj koleżko nr konta na ktre wpłacić Ci kasę w związku z tym żenującym wyrokiem, jaki dzisiaj/wczoraj zapadł. Z checią ci pomogę. no cóż jestes kolejnym wiezniem politycznym. starucha trzymaja na podstawie zeznan jakiegos smiesznego swiadka koronnego, a 3 dni temu uniwinniono caly pruszkow, bo zeznania swiadka koronnego sa malo wiarygodne – buheheheheh żałosne te państwo Tuja chuska i szmaciarza komoruskego. rzygac sie chce.
  pozdrawiam serdecznie, jestesmy z Tobą!

      Głosy: 11

  Odpowiedz

 47. Kasandra Pisze:

  … a co, jeśli się okaże tym razem, że jest 5 mln głosów nieważnych, bo te ok. 1,5 mln już nie wystarczyłyby?

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 48. lasty Pisze:

  To zwykły zdrajca narodu polskiego.

      Głosy: 9

  Odpowiedz

 49. Os@m@ Bin L@den Pisze:

  Maj dir frjends, nir ends diktature dhis Men Komorovsky ,aj łil dejtonejt sejmme boombs end łil bi piss .Jur god Os@mA Bin L@DEN

      Głosy: 1

  Odpowiedz

 50. morlis Pisze:

  A nie można jakoś przyspieszyć tej odliczanki? Bo to jeszcze
  strasznie długo. Nie mogę się doczekać końca. Ho, ho, ho !!!

      Głosy: 7

  Odpowiedz

  • duszek Pisze:

   gdyby zaczął latać tupolewami a nie liniami komercyjnymi to może by się udało przyspieszyć… boi się chłopina tych vipowskich samolotów, czy jak?

       Głosy: 6

   Odpowiedz

 51. Gilgamesh Pisze:

  Świetna sprawa! Ja również odliczam czas do końca kadencji tego łosia.

      Głosy: 8

  Odpowiedz

 52. ZENON Pisze:

  Już niedługo, już niedługo! Liczę, że społeczeństwo nie palnie gafy i nie wybierze gajowego na kolejną kadencję.

      Głosy: 13

  Odpowiedz

  • Einstein Pisze:

   Mam co do tego spore obawy, Komorowski spełnia „wolę ludu” i nigdy się niewychyla, nikt nie będzie mu miał nic za złe bo On przez całą kadencje NIC NEI ZROBI, wątpie by nasz gajowy podjął podczas tej kadencji chociaż jedną istotną dla naszego życia decyzję.

   Swoją drogą tymbardziej niechciałbym żeby kaczor został prezydentem bo to się może skończyć III wojną światową – idiota będzie się zajmował całym złem z Rozji i Unii podczas gdy na własnym podwórku będziemy mieć niezły burdel właśnie dzięki Niemu…

   On jest prezydentem? Ale to nie ja na niego gosowałem.
   Wybierając pomiędzy komorem a kaczorem (Sami przyznacie że wybór był kłopotliwy) w końcu zdecydowałem się oddać nieważny głos.

       Głosy: 2

   Odpowiedz

   • Andrzej Wajerczyk Pisze:

    Panie Einstein, rusz trochę własnym rozumem a na pewno zmienisz zdanie o panu Jarsławie Kaczyńskim. Temu świetnemu politykowi taką złą gębę od dwudziestu lat przyprawili ci ze WSI. Nie mają na niego nic, więc pozostało obrzucanie epitemi i oskarżeniami wszelkiego jajdackiego rodzaju.Boją się prawdy, której on się nie boi głośno wypowiadać. A straszenie III wojną światową to jest doprawdy żenujące. W demokratycznym państwie media patrzą na ręce rządowi a nie zajmują się liderem partii opozycyjnej.

        Głosy: 12

    Odpowiedz

    • barbara.bialecka@interia.pl Pisze:

     TAK PODZIELAM TO ZDANIE NIE MAJA NA PANA KACZYNSKIEGO NIC.JEST TO PRAWY CZŁOWIEK I WIDAC ,ZE PODWORKO GO NIE WYCHOWAŁO.BUDZI SZACUNEK I ZAUFANIE I TO ICH BOLI.TO NIE MOCHERY ZA NIM STOJA,TYLKO CI CO TAK SAMO JAK PAN KACZYNSKI BYLI WYCHOWANI I MUSIELI ZYC Z TYM BADZIEWIEM PRZEZ CALA KOMUNE.NIE BOJE SIE PROSTYCH LUDZI ALE PROSTACTWA SIE BOJE,JAKIE PREZENTUJE KOMOROWSKI ,TUSK I ICH BANDA.

         Głosy: 12

     Odpowiedz

  • salomon Pisze:

   no nie wiadomo, czy nie wybierze, bo głosy będą liczone w Moskwie jak poprzednio…

       Głosy: 0

   Odpowiedz

Odpowiedz