R E K L A M A


Bronisław Komorowski wypalił o „zapłodnieniu wyobraźni mieszczuchów” a PAP tuszuje wpadkę

21 stycznia 2015

Hrabia Bul bardzo lubi pokazać się w towarzystwie sportowców. Oczywiście tych odnoszących sukcesy. Tak było niedawno z siatkarzami, tak było i dzisiaj ze zwycięzcą Rajdu Dakar. Ale strażnikowi żyrandola nie wystarczą ładne zdjęcia, on jeszcze chce coś powiedzieć, a jakże, pal sześć, że na bank będzie to jakaś głupota, ważne żeby mielić językiem 😉

Rajdowcy Sonik i Hołowczyc niemal prosto z rajdu Dakar stawili się w Pałacu Prezydenckim by Komorowski mógł im w świetle kamer (TVN24 z tego „wydarzenia” robił relację na żywo) wręczyć upominki, a później stanąć do grupowego zdjęcia. Z tej okazji nawet pojawił się wpis na twitterze Komorowskiego:

Komorowski twitter

Było sympatyczne do czasu gdy gościu od lewatywy zaczął mówić. Bronisław Komorowski wypalił w swoim stylu nie zawodząc przy okazji swoich wiernych fanów 😉 Mówiąc o sukcesie Sonika stwierdził, że może on „zapłodnić polską wyobraźnię wielu różnych mieszczuchów„. Haha!

Dlatego ze zdumieniem przeczytaliśmy relację Polskiej Agencji Prasowej z imprezy u Komorowskiego. Z jej treści wynika, że Komorowski powiedział coś innego: „Liczę, że ten niebywały sukces z a c h ę c i innych mieszczuchów, którzy śledzili wasze zmagania przed telewizorami, do podjęcia podobnych wyzwań„. Interwencja Kancelarii Prezydenta czy dziennikarz PAP był aż tak litościwy?

Śmiesznie było również podczas siatkarskich Mistrzostw Świata, które odbyły się jesienią w Polsce. W finale zagrali Polacy z Brazylią, a Bronisław Komorowski siedział na trybunach (zdjęcie z tamtego meczu). Nasi wygrali, kibice szaleli z radości, prezydent odważył się powiedzieć do nich kilka słów.

Dziękuję i pozdrawiam najserdeczniej, przede wszystkim, naszych piłkarzy. Ale dziękuję i pozdrawiam wszystkich wspaniałych polskich kibiców – palnął onegdaj jak z flinty Bronisław Komorowski.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 3 do wpisu “Bronisław Komorowski wypalił o „zapłodnieniu wyobraźni mieszczuchów” a PAP tuszuje wpadkę”

 1. wsi24 Pisze:

  Takie potężne wydarzenie, wszystkie czołowe telewizje świata wysłały wozy transmisyjne. Dziwne, że tvnowskie, polsatowskie i tvpowskie kamery zepsuły się kiedy Wysoki Sędzia stawił się przed majestatem Chrabiego Bula herbu Lewatyw.

      Głosy: 3

  Odpowiedz

 2. anglik Pisze:

  borowy w prawdziwych sondażach ma 17-22% głosów nie wierzcie w komunistyczne brednie dosyć oszukiwania ..

      Głosy: 6

  Odpowiedz

 3. anglik Pisze:

  borowy mówi że zachód musi pomóć ukrainie według tego typa my to wschód wot polak ze stalingradu oby zczezł..

      Głosy: 4

  Odpowiedz

Odpowiedz