R E K L A M A


Bronisław Komorowski obrzucony jajkami podczas wizyty w Pradze

18 listopada 2014

Tego dnia Bronisław Komorowski na pewno szybko nie zapomni – podczas obchodów 25. rocznicy aksamitnej rewolucji w Pradze hrabia Lewatywa został zaatakowany jajkami – na szczęście dzięki specjalnym parasolom, pierwszy analfabeta RP został ocalony od zagłady.
Bronisław Komorowski wraz z prezydentem Niemiec wziął udział w obchodach zorganizowanych przez prezydenta Czech Milosza Zemana. Jednak podczas uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej 25. rocznicę wydarzeń 17 listopada 1989 roku doszło do nieprzewidzianej sytuacji.

Rozwścieczony tłum postanowił wyrazić swoje niezadowolenie. Zebrani nie szczędzili jajek, które rzucali w stronę prezydentów. Celem ataku był najprawdopodobniej prezydent Czech, jednak Bronisław Komorowski nie mógł czuć się bezpiecznie. Oczywiście do czasu, gdy ochroniarze wyciągnęli swoje tarcze, tzn. parasole. Ci bardziej odważni próbowali łapać nadlatujące jaja własnymi rękami. Taktyka ta była jednak ryzykowna — w stronę prezydentów nadlatywały również pomidory.

Największego pecha miał niemiecki prezydent Joachim Gauck, który według portalu zpravy.idnes.cz został trafiony jednym z jajek.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
 • 6
 • 1
 • 2
 • 5
 • 3
 • 4

, , , , , , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Komentarzy: 2 do wpisu “Bronisław Komorowski obrzucony jajkami podczas wizyty w Pradze”

 1. moim zdaniem Pisze:

  Jaki prezydent, taki zamach.

      Głosy: 4

  Odpowiedz

 2. anglik Pisze:

  szkoda ze nie mieli granat ale dojdzie i do tego na pohybel czerwonej hołocie..

      Głosy: 15

  Odpowiedz

Odpowiedz