R E K L A M A


Bronisław „Hojny” Komorowski

25 sierpnia 2011

Kancelaria Prezydenta zamierza przeznaczyć aż 200 tys. zł na zakup sprzętu fotograficznego dla prezydenckich fotografów.

Najwyraźniej parze prezydenckiej spodobało się pozowanie do zdjęć, ponieważ Kancelaria Prezydenta przeznaczy 200 tys. zł na sprzęt fotograficzny.

Specjaliści w dziedzinie fotografii zgodnie twierdzą, że jeśli w grę wchodzi taka suma, czterech prezydenckich fotografów będzie mogło wybierać sprzęt bez żadnych ograniczeń.

Warto podkreślić, że ostatnio wprowadzone zostały restrykcje dotyczące korzystania ze zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego.

„Zabronione jest wykorzystywanie zdjęć z serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczpospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i innych figurujących na nich osób oraz Kancelarii Prezydenta RP.” – czytamy na oficjalnej stronie prezydenta.

Co ciekawe ustalone przez Kancelarię Prezydenta restrykcje, są jednymi z najbardziej radykalnych tego typu rozwiązań na świecie.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
  • 6
  • 1
  • 2
  • 5
  • 3
  • 4

, , , ,

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Brak komentarzy.

Odpowiedz