R E K L A M A


AntyKomor.pl zamknięty

25 września 2016

Szanowni Użytkownicy, fani AntyKomor.pl,

mam dla Was komunikat – na znak protestu przeciwko polityce PiS, blog AntyKomor.pl zostanie bezterminowo zamknięty.

Głównym powodem podjęcia takich a nie innych działań jest chęć zaprotestowania w ten sposób przeciwko totalitarnym zapędom partii, którą jeszcze jakiś czas temu uznawałem za jedyną racjonalną alternatywę dla Polski i Polaków. Próby cenzury internetu pod płaszczykiem „rozwiązań anty hazardowych” czy odwracanie uwagi od ultra szkodliwych umów TTIP oraz CETA a tym samym ograniczenie wolności słowa i zmiana oblicza sieci są całkowicie nie do zaakceptowania!

Mało tego! Chcę powiedzieć stanowcze nie wyzyskiwaniu uczciwie pracujących ludzi przez ciągłe ich ruganie co raz to wyższymi podatkami i totalnym brakiem udogodnień – miał być niższy VAT, podatki miały być obniżane, kwota wolna od podatku również miała postawić Polskę w bardziej cywilizowanym szeregu, etc. Pamiętam jak przed wyborami politycy PiS-u mówili o swoich planach, jak wiele zmienią – żadnych pozytywnych zmian nie widzę, za to te negatywne aż rażą w oczy. Do tego dochodzi totalne ignorowanie wyborców – PiS wygrał wybory więc uznał, że można nas kopnąć, za przeproszeniem, w dupy a my będziemy siedzieć cicho. Oj, niestety, ale nie, ja nie mam zamiaru milczeć. Nie boję się mówić tego co myślę, nie boję się ABW, policji i innych – nikt nie zamknie mi ust.

Żałuję, że oddałem swój głos na PiS, żałuję, że dałem się im nabrać – okazuje się, że jest to ugrupowanie, które od PO różni się tylko jednym – pobożnością (a i ta jest wysoce wątpliwa). PiS w większości składa się z socjalistów, którzy nie są w stanie uczciwie prowadzić państwa. Członkowie tego ugrupowania, którzy mają szerszy pogląd na sytuację są marginalizowani lub ignorowani – bo przecież po co słuchać mądrzejszych, prawda? Po co zmiany skoro można utrzymać obecny status-quo?

Wyborców PiS proszę o to by nie wycierali sobie buź antyKomorem – wy pomogliście mi, ja pomogłem Wam, było cacy, ale dziś wszystko się kończy bo ja nie mam zamiaru wspierać kogoś kto ma totalitarne zapędy, kto chce zmuszać zgwałcone kobiety do urodzenia i jakby tego było mało, chce cenzurować sieć Internet czy też nagradzać nierobów a karać osoby pracujące.

Mam nadzieję, że osób takich jak ja jest więcej, że działania PiS-u nie za bardzo albo wcale nie pasują do wizji, którą mieliśmy i która sprawiła, że oddaliśmy na ww. partię swój głos.

Na koniec ostrzegam, że ostracyzm wobec mojej osoby czy jakiekolwiek inne, wrogie działania spotkają się z miażdżącą odpowiedzią – uruchomię wobec was taki „przemysł nienawiści” z jakim się jeszcze nie spotkaliście a oberwą wszyscy figuranci z PiS zaczynając od człowieka numer jeden a na pionkach kończąc – nie będę miał litości dla nikogo, tak samo jak nie miałem i dalej nie mam takowej dla PO, N, LSD, ZSL, Razem, KOD-ów i innego badziewia.

Nadeszła pora by zrobić coś samemu, udowodnić, że można uczciwie zmienić Polskę na lepsze – bez górnolotnych zapowiedzi, kłamstw, obiecanek cacanek, nepotyzmu, socjalizmu i całej masy innych niegodziwości. Polska i Polacy zasługują na znacznie więcej niż socjalizm, czy to w wydaniu PO czy PiS-u. Uczciwi Polacy zasługują na wolność, zasługują na dostatnie życie, dobre prawo i właściwe podatki a także nawet na pomoc poprzez nie wpieprzanie się z buciorami w każdy aspekt życia prywatnego lub zawodowego.

Dziękuję za uwagę,
Robert „AntyKomor.pl” Frycz.

Dzięki! Możesz teraz powiedzieć o swoim nastroju ludziom na Twitterze!
Jak oceniasz powyższego newsa?
  • 6
  • 1
  • 2
  • 5
  • 3
  • 4

Autor: Antykomor

Cześć, jestem Robert i nie przepadam za Bronisławem Komorowskim. Blog jest miejscem, w którym pokazuję, że "pierwszy gajowy" nie nadaje się na urząd Prezydenta.

Brak komentarzy.

Odpowiedz